Wpis z mikrobloga

Obiecane zdjęcie grubasa po dwóch miesiącach zakładu #grubyzaklad z drugim spaślakiem @hdeck. Mamy dzień 60/92 i przed nami jeszcze cały styczeń. Dziś bez rozpisywania. Życzę Wam jedynie, Mirki i Mirabelki, wytrwałości w postanowieniach w kolejnym roku!
#chudnijzwykopem #redukcja #odchudzanie #chwalesie no i #dieta , bo w przeciwieństwie do @hdeck u mnie to w zasadzie tylko ona (póki co).
buchajacy_rog - Obiecane zdjęcie grubasa po dwóch miesiącach zakładu #grubyzaklad z d...

źródło: temp_file668824570658397442

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • 1
@FedoraTyrone jako że praca nieruchliwa, to nadrabiam biegając za dziećmi (własnymi) i na spacerach z psem. Pies przynajmniej szczęśliwszy () Czy chodzę cały dzień głodny? W sumie tak, ale dawno przestałem to odczuwać. Zdjęcia wszystkich moich posiłków prawie od początku zakładu wrzucam na tagu co tydzień, więc możesz zobaczyć. Od kiedy byłem/jestem gruby? Jakieś 14 lat temu zacząłem tyć i były w międzyczasie różne
  • Odpowiedz
ciężko mi uwierzyć w tak szybki progres wagowy. Chyba nie piszesz całej prawdy.


@FedoraTyrone: Czemu nie? OP się głodzi i tyle. Metoda ciężka, ale skuteczna. No i obarczona ogromnym ryzykiem, że odrobi to wszystko szybciej niż zgubił.
  • Odpowiedz
  • 0
10kg na miesiąc nie da się chudnąć chyba nawet jak się przestanie jeść cokolwiek. Deficyt 1000kcal to dopiero 4kg miesięcznie, więc ty musiałbyś mieć deficyt 2500kcal, ale wtedy zwalnia metabolizm i w praktyce wychodzi gorzej. Innymi słowy ten post to bajka
  • Odpowiedz
@buchajacy_rog

@Klonid1 nie wiem. Myślałem, że 87kg będzie dla mnie ok, ale przede wszystkim ocenie wizualnie i chce mieć poniżej 20% tłuszczu. Póki co jednak muszę pokonać mojego przeciwnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zejdź do 85 kg, i zrób sobie przerwę z 2-4 tygodnie (zero kaloryczne) i próbuj zejść do 80 kg
  • Odpowiedz
@njay: Co ty gadasz xd, ja ćwiczący na siłce od wielu lat, postanowiłem rok temu zgubić drastycznie smalec, tnąc i licząc kalorie. w 3 miesiące zszedłem z 90 do 76kg. Więc przy wadze OPa więc jest to jak najbardziej możliwe, bo jak najbardziej miał z czego spalać. Dodam, ze zakończyłem redukcję na 2100 kaloriach dziennie.
Waże ponownie 90 kg już ale w lepszych proporcjach mięso/smalec.
Co nie zmienia faktu, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Akuzativ94 No ale ty chudles 14kg/3 miesiące czyli około 4kg miesięcznie, co jest jak najbardziej możliwe i zdrowe, a nie 10kg w miesiąc. No i ćwiczysz na siłce czym podnosisz cały czas metabolizm, a op mówi, że tylko robi kroki. Dodatkowo szybkie tempo zrzucania wagi (>4kg/mies) powoduje, że zrzuca się mięśnie, a nie tłuszcz.
  • Odpowiedz
@buchajacy_rog: @hdeck:

Pięknie Panowie! Takie challenge uwielbiam. Dawają silnego kopa i chęć wygrania, zyskując 'przy okazji' nową radość i lekkość z życia.

Niestety na Wykop 2.0 bywam już rzadko i nie śledziłem tagu #grubyzaklad.
Zastanawia mnie w jaki sposób się zgadaliście w dwójkę na takie wyzwanie? Jakiś
  • Odpowiedz
@buchajacy_rog: 10kg w miesiąc to hardkorowe tempo, wiadomo - gratki za osiągnięcie, ale zbyt szybkie schudnięcie też nie jest ani zdrowe, ani wyglądowe (że tak to ujmę) - a już szczególnie bez ćwiczeń siłowych. Organizm (skóra etc) nie nadąża ze zmianami, i będziesz wyglądał skapcaniale. Ćwiczenia siłowe to teraz powinien być priorytet.
  • Odpowiedz
  • 1
@FocentDiutt mam odwrotne wrażenie, nigdy nie miałem żadnych mięśni a ten spaslak tak. Ja nie uprawiałem nigdy sportów, grubas tak. Jedyne mięśnie jakie mam to wyrobione w ostatnich 6 miesiącach i może nogi od dźwigania tego sadła :)

@njay XDDD jakbym ponownie czytał wszystkich na początku zakładu "nie da się" " za dwa tygodnie to rzucisz" tutaj nie ma ściemy, bo i po co?

@notset @Klozapina też tak uważam, wczesniejszy brzuch mial lepszy,
  • Odpowiedz
@buchajacy_rog: gratulacje, świetna metamorfoza. Skąd bierzesz pomysły na dania/przepisy? Przejrzałem tag ale nie widziałem /umknęła mi taką informacja. Profesja z tymi zdjęciami talerzy.
Jeszcze jedno pytanie - piszesz że masz 8h okno jedzeniowe, z ciekawości w jakich godzinach sobie ustaliles?
  • Odpowiedz