Wpis z mikrobloga

Obiecane zdjęcie grubasa po dwóch miesiącach zakładu #grubyzaklad z drugim spaślakiem @hdeck. Mamy dzień 60/92 i przed nami jeszcze cały styczeń. Dziś bez rozpisywania. Życzę Wam jedynie, Mirki i Mirabelki, wytrwałości w postanowieniach w kolejnym roku!
#chudnijzwykopem #redukcja #odchudzanie #chwalesie no i #dieta , bo w przeciwieństwie do @hdeck u mnie to w zasadzie tylko ona (póki co).
buchajacy_rog - Obiecane zdjęcie grubasa po dwóch miesiącach zakładu #grubyzaklad z d...

źródło: temp_file668824570658397442

Pobierz
  • 61
  • 27
@Klonid1 nie wiem. Myślałem, że 87kg będzie dla mnie ok, ale przede wszystkim ocenie wizualnie i chce mieć poniżej 20% tłuszczu. Póki co jednak muszę pokonać mojego przeciwnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@evilmalina @banita50000 @PfefferWerfer nie liczę kcal, tylko wizualnie zmniejszyłem porcje. Jem na mniejszych talerzach, nie najadam się do końca. Dodatkowo jem przez 8h dziennie i staram się wybierać zdrowsze produkty, ale przy okazji nie zwariować. Odstawiłem
@FedoraTyrone: jak więcej zarł, zalewał to piwem bez ruszania się, to nagle mu sie mocno obcieły dzienne kalorie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10k to nie jakaś ogromna liczba (chociaż dla mnie na zdalnej to nie będę mówić ile robię średnio dziennie... XD), 9k zrobilam ostatnio z mamą w galerii na wyprzedażach
@buchajacy_rog gratulacje!!! zwycięża ten co więcej schudnie czy lepiej wygląda? czy w ogóle nagroda dla wszystkich