Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pracazagranica #holandia #praca #emigracja
Myślę o wyjeździe do Holandii na kilka miesięcy, ale nie jestem pewna czy dam radę w tych agencyjnych pracach. Nigdy nie pracowałam i jestem otyła, stąd niepewność jeśli chodzi o takie prace. Niedawno rzuciłam studia na początku drugiego roku i od tej pory atmosfera w domu jest nie do zniesienia, dlatego chcę agencyjną pracę za granicą, bo to najszybszy sposób na wyprowadzkę od rodziców. O szukaniu czegoś samej nie ma mowy przez brak oszczędności.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@yuck: no u nas akurat w pracy to kobiety mają cięższą robotę bo muszą układać kartony na palete, liczyć, ważyć, zmieniać taśmę, zmieniać program w maszynie a facet obsłużyć maszynę i zmienić nóż do cięcia xD
@mirko_anonim: to ze jestes otyla nie ma nic do tego, bardzo duzo otylych kobiet pracuje na magazynach, produkcjach i dają radę ale tu liczy się tylko chęć do pracy. Więc śmiało wyjeżdżaj tylko uważaj by nie naciąć się na minę. Od siebie mogę polecić OTTO pracuje prawie rok czasu i z niczym nie mam problemu.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Odradzam tam prace to sa obozy pracy mega ciezkie warunki mieszkaniowe i w pracy. Za to polecam jako opiekunka osob starszych, jestes sama, masz swoj pokoj, dostajesz pieniadze na jedzenie, firma zawozi cie i odwozi do domu, i jak slabo znasz jezyk to dadza ci dziadka ktory jest jak warzywo wiec jedynie co to bedziesz musiala miec na niego oko lub zmienic pieluche, reszta zajma sie pielegniarki. Lub
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): odradzam otto, najgorsza agencja, duże problemy z wypłatami i często potrącają kase o byle co, a jak jesteś kierowcą to już wgl. Koordynatorów to biorą z łapanki byle ktoś był więc się nie zdziw jak jakiś #!$%@? zacznie tak o z dupy się drzeć


· Akcje: Odpowiedz