Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przegrywy nie wezmą sobie po prostu samotnej matki? I nie mówię tu o stereotypowych matkach z #badoo. Przecież idzie znaleźć sporo ambitnych babeczek robiących np. kariere w korpo - które z różnych powodów zostały same (niekoniecznie musi być to ich wina). Wbrew pozorom samotne matki nauczyły się być zaradne i chcą pokazać że są niezależnie, więc co się boicie o swoje 3k na rękę? Nikt nie każe wam łożyć na dziecko, nikt nie każe brać ślubu. Po prostu relacja partnerska, gdzie spędzacie sobie czas razem, jecie obiadki na mieście, piszecie na mssg - wszystko to co w typowym związku. Jaki macie z tym problem skoro wolicie dalej użalać się i tkwićw samotność popijając alko i płacząc że nikt was nie chce? Bo dziecko będzie na 1 miejscu, tu macie problem? Przecież gdyby nie miała dziecka to mielibyście problem, że w każdej chwili was może zdradzić z chadem ;)

#przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder #matki #samotnematki #blackpill #tfwnogf #samotnosc #dzieci #takaprawda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przegrywy nie wezmą sobie po prostu ...

źródło: d63e60b3674dc3e65dfc4b041a0f6647c63f3d198badcb9a6290e7c1be96b4d0

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
Zgadzam się. Nie wierzę w miłość samotnej matki. Patrzą na faceta zwykle jak na swoją ostatnią szansę …


@Pjpj: Samotna matka może być uczciwa w uczuciach wyłącznie jeśli jest niezależna finansowo i nawet nie oczekuje wsparcia. Inaczej to zwykła kalkulacja z bardzo małym potencjałem na prawdziwą miłość, choć nie jest to wykluczone.

Panowie, mam trzy siostry, które mają mnóstwo koleżanek i mam ten przywilej swobodnej rozmowy z nimi. Kobiety są inne,
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Mówimy o zasadzie a nie o twoich znajomych. Ja nawet tych świnek nie znam!

I chodzi nie o wygląd, ale o emocje - taki lumpik raz przyniesie kwiaty, a raz da w dziąsło, raz nie ma kasy na czynsz, a raz cały miesiąc przepracuje i to z nadgodzinami. Zaburzone kobiety potrzebują takiej huśtawki. Mirek magazynier jest nudny, przewidywalny.
7160 - @choochoomotherfucker: Mówimy o zasadzie a nie o twoich znajomych. Ja nawet ty...

źródło: kob

Pobierz
  • Odpowiedz
Dlaczego przegrywy nie wezmą sobie po prostu samotnej matki?


@mirko_anonim: Wbrew temu co wam się wydaje, samotny rodzic to nie jest rzecz, którą można - i to z łaską - sobie wziąć. To często osoby po przejściach. Partner, z którym wiązali nadzieje, nie sprawdził się. Tacy ludzie, zarówno z uwagi na przeszły związek jak i z uwagi na dzieci, ostrożniej dobierają sobie kolejnych partnerów, często też mają znacznie wyższe wymagana.

A
  • Odpowiedz
@Talaith: Przyczyną tego co opisujesz jest po prostu socjal - samotna matka zgarnia tyle kasy, że nie musi się starać o mężczyznę
  • Odpowiedz
Przyczyną tego co opisujesz jest po prostu socjal - samotna matka zgarnia tyle kasy, że nie musi się starać o mężczyznę


@7160: Nie masz pojęcia o świecie, a eksperta zgrywasz. Utrzymanie dziecka, szczególnie jeśli zamierzasz zapewnić mu dobry start, to droga zabawa. Koszt przedszkola, koszt dodatkowych zajęć językowych, ubrania, wyżywienie, opiekunka. Jeśli wierzysz w te bzdury, że każda samotna matka nie pracuje, tylko żyje z alimentów byłego partnera, to mam dla
  • Odpowiedz
@RopuchYtong

@mirko_anonim: bo ludzie się naoglądali social mediów i zamiast normalnej partnerki chcą modelkę 9/10


Totalna bzdura i obracanie kota ogonem, dzisiaj nawet kobiety 2/10 mają dużo atencji jakiej nie miałyby nigdy wcześniej, ilość chętnych przypadających na jedną kobietę #!$%@?ło poza skalę, gdyby było jak napisałeś to głównie tylko atrakcyjne miałyby branie, a doskonale wiemy, że tak nie jest i jest ogromna liczba chłopów, którzy wezmą cokolwiek, byleby miało żeńskie narządy
  • Odpowiedz
Dlaczego przegrywy nie wezmą sobie po prostu samotnej matki?


@mirko_anonim: bo żadna nie zechce takiego spierdoksa, a co dopiero dopuścić go do opieki nad dzieckiem, jak on nie potrafi się zaopiekować samym sobą. Dalej nie czytałem, bo mój komentarz odpowiada na pytanie.

p.s. samotne matki są bardzo fajne.
  • Odpowiedz
@Talaith: xD - Tak, każde patusiarskie dziecko chodzi na korepetycje z 3 przedmiotów, balet i zajęcia śpiewu z jakims gejem. xD 20-30% samotnych matek zajmuje dzieci smartfonem, a 6000 zasiłków w głównej mierze idzie na Harnasie i Viceroje. Mam pracę która się wiąże czasem z wizytami w mieszkaniach komunalnych - tam 100% dzieci czas spędza w telefonie (nawet gówniaki pieluchowe) apo matkach widać na co zasiłki wydają. Dzwonisz do komunałki o
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP):

Dlaczego przegrywy nie wezmą sobie po prostu samotnej matki?


Ja nie wezmę, bo mnie nie pogięło. XD Jak któraś jest samotną matką i ojciec dziecka żyje, to świadczy to tylko o tym, że taka kobieta ma problem z tworzeniem trwałych związków, bo:
- albo ciągnie ją do debili z którymi nie da się żyć,
- albo sama jest walnięta i nie da się z nią żyć

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Mój brat wziął sobie samotną matkę, dziecko ma chyba 5/6 lat obecnie.
Moim zdaniem ewidentnie się z nim nie dogaduje.
Babka twierdziła że nie ma kontaktu z ojcem dziecka. Natomiast po szybkim ślubie, do którego namawiała mojego brata (byli ze sobą może pół roku), okazało się że dziecko jest u biologicznego ojca co drugi weekend.

Nasi rodzice szybko zaakceptowali nową synowa.

  • Odpowiedz