Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd się wziął mit/archetyp przegrywa jako brzydkiego zapuszczonego gościa? Przecież poza trollingiem na tagu takich osób jest malutlka garstka a przegrywy to najczęściej przeciętniacy/normicy którzy w pewnym momencie wypadli z obiegu + wiek gra ogromną role + losowe okoliczności a sam fakt, że jest nadwyżka mężczyzn sprawia że można robić wszystko dobrze ale po prostu nie starczyło dla ciebie TYLE I AŻ TYLE.

Najczęściej przegrywami zostają normiki (szok!), którzy w wieku 25+ zerwali ze swoją wieloletnią partnerką (bo np. znalazła sobie innego) i wrócili na rynek matrymonialny a tam zderzyli się ze ścianą. W związku najczęściej nie poznajesz nowej siatki znajomych i często ograniczach się głównie do swojej partnerki. Potem jej nie ma a ty zostajesz sam i okazuje się, że nikogo nie poznajesz a całe poznawanie sprowadzasz do #tinder gdzie jednak ostra selekcja sprowadza cie na dno. Nie uławiają też przeprowadzki, naturalne zanikanie znajomych, praca zdalna, interakcje które przenoszą się do sieci. Niewiele trzeba żeby potem pójść w alko i zabarykadować się w domu na lata. Niektórzy chyba przeceniają normików ale to zwykli ludzie, którzy na etapie liceum dorwali pierwszą lepszą babe i albo jest na zawsze albo nagle over dla nich.

#przegryw #przemyslenia #zwiazki #blackpill #redpill #relacje #samotnosc #tfwnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd się wziął mit/archetyp przegrywa jako br...

źródło: 8ad9f4046313e49d0ccc30b5d4a174f2685bb05b6fab9102b82390ae435eb2b4

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie przeceniam ich. To, że mieli jakąś tam dziewczynę nie świadczy, ani o ich inteligencji, ani o waleczności, ani moralności. Ale na pewno świadczy o tym, że byli akceptowani w tym wieku nastoletnim najwyraźniej, bo posiadanie dziewczyny jest najbardziej trafnym wskaźnikiem. Innym dobrym wskaźnikiem jest bycie zapraszanym gdziekolwiek, albo chociaż by mieć kolegę do grania w gry, dlatego w #!$%@? polecam technika gdzie jest jak najmniej kobiet. Po biol chemie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim mam w swoim otoczeniu wielu gości (sam się do nich zaliczam) 25+, którzy nigdy, albo od dłuższego czasu nie mają dziewczyny, a życiowo są ogarnięci. Mają grupę znajomych, względnie dobrą pracę, umiejętności społeczne a mimo tego są samotni. Morda <5/10, wzrost <180 it's over dla chlopa. Wcale nie trzeba mieć autyzmu, mieszkać na wsi i mieć fobie społeczną.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Skąd się wziął mit/archetyp przegrywa jako brzydkiego zapuszczonego gościa?

Bo tak ludzie racjonalizują sobie istnienie przegrywów, spierdoxów i inceli. Wg społeczeństwa to wyłącznie Twoja wina, ze jesteś samotny, zalękniony itp. wystarczy przecież wyjść z domu, a inni ludzie będą dla Ciebie z automatu mili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mieści im się w głowie, że można być zadbanym, a przez okoliczności i tak przegrywać.
  • Odpowiedz
@szczepan-szczypawa: to ja tak miałem, w wieku 23 lat pierwsza partnerka borderka, wytrzymałem 4 lata, w wieku 27 lat druga partnerka, 3 lata i dupa. 30 lat, morda 2/10, 175cm wzrostu. Wiekszosc znajomych ma już rodziny, więc gdzie mam kogoś poznać? Tinder brutalnie weryfikuje takie osoby jak ja. Więc sobie odpusciłem temat.
  • Odpowiedz