@Dbr86: Wiadomo. Ogólnie Anglicy nawet za finał Euro 2020 na Wembley nie ponieśli absolutnie żadnych konsekwencji gdzie obstawiam, że inne reprezentacje na jakiś czas mogliby zdyskwalifikować nawet no, ale wiadomo bydło mogło robić z Włochami co chciało i bić ich na stadionie xD
Zabawne, bo kiedyś to w angielskiej prasie jak było Euro w Polsce to straszono, że w trumnach ich kibice bedą wracać xD Okazuje się, że to teraz większe bydło niż ci nasi kibole.
@Cztero0404: ty chyba przespales ostatnie zamieszki w UK w zeszlym sezonie z tego wlasnie powodu kolego mietowy. Polska pod zgledem buntu spolecznego to posluszne bezjajeczne misiaczki.
@ty_O: Jeśli chodzi o angielskie społeczeństwo to ogólnie bardzo często z nimi jest taki problem, że to jest leniwe bydło i rasiści. To są ludzie których we wszelkich wakacyjnych destynacjach mają chyba najbardziej dość zaraz po ruskich.
Wrocław, wiadomo wielki świat, zamieszki z udziałem cudzoziemców, nie to co u nas w Pierdziszewie, gdzie można liczyć tylko na obicie mordy przez Zenka, i to jedynie w sobotę, pod remizą.
@mocten: ... Albo w dożynki, nie zapominaj o dożynkach! Nie mam jednak pojęcia, czego ma dowodzić Twój post i czemu ma służyć. Że w dużym mieście można wyłapać poza sobotą, albo od kogoś, kogo nie jest się sąsiadem, albo kuzynem? Wiesz, że są miejscowości, gdzie nie wszyscy się znają? Nie popieram takich burd, ale twierdzenie, że jak Stasiek popije i biega z siekierą to spoko, bo swój, ale jak obcy,
@mocten: w powiatowym, to możesz dostać na dniach miasta jedynie w------l od strażaka z osp, potem jego kolega udzieli ci pomocy, a kolejny poleje, by kolejny znowu ci w--------ł i koło się zamknie
@JestemKaspi: proszę proszę wrzuc to, chcę to zobaczyć ( ͡°͜ʖ͡°) Lubie patrzeć jak bydło kibicowskie się rozbiega - ostatnio widziałem filmik jak szybko się rozbiegli, gdy na boisko wkroczyło 6 psów policyjnych
Komentarze (359)
najlepsze
Ukraińcy Przeciw Agresji
@Dbr86: Wiadomo. Ogólnie Anglicy nawet za finał Euro 2020 na Wembley nie ponieśli absolutnie żadnych konsekwencji gdzie obstawiam, że inne reprezentacje na jakiś czas mogliby zdyskwalifikować nawet no, ale wiadomo bydło mogło robić z Włochami co chciało i bić ich na stadionie xD
Ale chyba wiem czemu - bo to byłby RASIZM!!!!!
Komentarz usunięty przez moderatora
@ty_O: Jeśli chodzi o angielskie społeczeństwo to ogólnie bardzo często z nimi jest taki problem, że to jest leniwe bydło i rasiści. To są ludzie których we wszelkich wakacyjnych destynacjach mają chyba najbardziej dość zaraz po ruskich.
Nie mam jednak pojęcia, czego ma dowodzić Twój post i czemu ma służyć.
Że w dużym mieście można wyłapać poza sobotą, albo od kogoś, kogo nie jest się sąsiadem, albo kuzynem?
Wiesz, że są miejscowości, gdzie nie wszyscy się znają?
Nie popieram takich burd, ale twierdzenie, że jak Stasiek popije i biega z siekierą to spoko, bo swój, ale jak obcy,