Wpis z mikrobloga

"Podrywasz podświadomość dziewczyny a nie dziewczyne"

Piękny cytat w który wierzę, mieszkam na Dominikanie, w Polsce mam jedno dziecko, chce mieć 4 żony 10 dzieci.
To jest mój cel życiowy, najważniejsze przy podrywie dziewczyny to wytworzenie mega-pozytywnego vibu,
Ostatnio byłem z Dominikańskim diamentem na randce, prezentując się z ultra-dociętym lookiem. Mniej wody, mniej jedzenia, ale za to trening siłowy, bieganie, i ta kąpiel w chłodnym oceanie - a ja pachnący sukcesem.

Medytacja, mantra "To będzie najlepsza randka mojego życia" - jak magia. Po treningu, krótka medytacja z mantrą "lód" - spokój i zimna pewność siebie. Strój nie byle jaki: fioletowa koszula, jasne dżinsy, buty z marzeń, plus oczywiście wąs. R&B z lat 70 w tle, jak moja ścieżka dźwiękowa do tego wielkiego spektaklu.

Spędziłem z tym Dominikańskim diamentem święta :)

Stworzyłem mega-pozytywny vibe - fioletowa koszula, luzackie dżinsy. Pewność z medytacji i treningu. Teraz, patrz, jak świat klęka przed moim stylem. A co do życiowego show, to dopiero zaczynamy. To będzie epicka podróż!

#tinder #podrywajzwykopem #takaprawda #logikarozowychpaskow #gownowpis #nauka #bluepill #medytacja #wygryw
  • 5
@wielkifanrapu: Ja się dzisiaj nawet nie ogoliłem sie dla tinderówki na pierwsze spotkanie i po 3 h powiedziała że chce ze mna być, a spedzilismy te 3 h w łóżku z czego ona 30 minut z moim fiutem w buzi
Ja się dzisiaj nawet nie ogoliłem sie dla tinderówki na pierwsze spotkanie i po 3 h powiedziała że chce ze mna być, a spedzilismy te 3 h w łóżku z czego ona 30 minut z moim fiutem w buzi


Patus zaliczył borderkę i się tym chwali.

@wielkifanrapu Wszystko trwa dopóki się laska nie zorientuje iż to tylko gra.