Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy #speeddating to lepsza opcja niż #tinder dla kogoś, kto z ryja jest bardzo przeciętny, ale ma gadane? Jestem ekstrawertykiem. Byłem już w dwóch związkach - pierwszy, z mojej winy, posypał się po 3 latach. Drugi, po nieco ponad roku z winy partnerki. Pierwszą poznałem jeszcze na studiach, drugą na Tinderze. Nie mam ładnego ryja, na Tinderze zazwyczaj po kilka par. Czy speed dating byłby tu sensowny? Mam 27 lat. #zwiazki #zwiazek #randkujzwykopem #randki #randka #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim zawsze warto spróbować bo może ta opcja Ci się bardziej spodoba. Jeśli nie przeszkadza Ci tak mało czasu na rozmowę to może być lepsze niż tinder. Ja wolałam portale randkowe od speeddatingu, bo dużo mężczyzn na speeddating było creepami albo zachowywali się jak z jakiegoś. Poradnika co mówić a co nie i jak zachowałam się lub powiedziałam coś poza szablonem to zaraz wychodziło ze mnie to w sumie oklamali w
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie. Speeddating to taki Tinder tylko, że na żywo. Masz 2 minuty na "zbajerowanie" laski (protip: to jest mało czasu, więc i tak decyduje twój wygląd). Na szybkich randkach dostajesz kartkę i zaznaczasz która dziewczyna ci się spodobała, zgadnij jakie są wyniki? Zwykle jeden Chad samiec alfa zgarnia 99% lasek, a dla reszty zostaje po 1-2 paszczury. Na szybkie randki chodzą laski 30+ także się nie zdziw że nie
  • Odpowiedz
jak zwrócili pytanie i powiedziałam że gram w gry planszowe i PC to nagle sobie przypominali że też grają dużo a wcześniej udawali że oni takich obrzydliwych rzeczy to nie robią jak granie XD


@Kitku_Karola: Dziwisz się? 90% lasek jak słyszy że ktoś gra w gry, to od razu pasuje.
  • Odpowiedz
@stepienz13posterunku to nie lepiej od razu o tym powiedzieć i mieć z głowy zdziwienie później albo jakieś „zmienianie” drugiej osoby ? Ja się takowego niedopowiedzenia przestraszyłam że o cokolwiek zapytam to mi nie powie i później się okaże że zataił coś istotnego mimo że pytałam
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: nie, nie lepiej. Speeddating ma tylko pomóc w poznaniu i ewentualnie podtrzymaniu relacji jak się okazuje, że osoby mają jakiś wspólny flow. Odpowiedzi niezgodne z prawdą to faktycznie dość słabe, ale odnośnie zainteresowań to np. sam w planszówki gram z 2,3 razy w roku i to już jest zainteresowanie czy nie. Takie stwierdzenia, że siłka, czy podróże są o tyle bezpieczne, że w przypadku tego pierwszego widać efekty, a
  • Odpowiedz
@Maneharno mi nawet chorobliwie otyli mówili że chodzą na siłownię także to było dziwne tym bardziej. Może jestem dziwna ale ja nie rozumiem tego „flow” czy „chemii”. Ja zawsze szukałam partnera który lubiłby robić w wolnym czasie coś podobnego do tego co ja robię byśmy mogli to robić razem i w ten sposób budować relacje. To że ja bym chciała grać w Planszowki 2-5 razy w miesiącu a on tyle w
  • Odpowiedz
mi nawet chorobliwie otyli mówili że chodzą na siłownię także to było dziwne tym bardziej


@Kitku_Karola: xd to oby nie kłamali

ja nie rozumiem tego „flow” czy „chemii”. Ja zawsze szukałam partnera który lubiłby robić w wolnym czasie coś podobnego do tego co ja robię byśmy mogli to robić razem i w ten sposób budować relacje.


@Kitku_Karola: spoko, ale na takim speed datingu, to raczej ludzie chcą zainteresować
  • Odpowiedz