Wpis z mikrobloga

@RedBulik: i tak można odwrócić kota ogonem, że za POPSL to nawet pies z kulawą nogą nie chciał przyjść pracować do Polski ;) a za PIS dobrobyt, Polska Ameryką Europy!
  • Odpowiedz
@RedBulik: przy najbliższych wyborach będziemy mogli spojrzeć w statystyki czy coś się zmieniło i jak będzie wyglądać sytuacja z imigrantami w tamtym momencie. Mam nadzieję, że teraz nowy rząd coś z tym zrobi i zmniejszy się ilość imigrantów do polski, a nie jeszcze zwiększy.
  • Odpowiedz
to taki beton, że nawet jak wstawisz im statystykę to od razu czarna lista xD typowy pisowczyk jest typowy


@farbowanylisek: toć komentarze o uśmiechniętej Polsce która sprowadza imigrantów są z wieloletnich kont, które wcześniej nie wykazywał pisowskiej aktywności. Ba to są często top komentarze. Więc to musi być po prostu niewiedza wykopków
  • Odpowiedz
@RedBulik: Polska się rozwija mocno, rąk do pracy potrzeba i to jest normalne i dobre. Tysiące takich imigrantów np. buduje zakłady przemysłowe Orlenu czy inne. A jak część z tych wiz służyła tylko do tego, by przedostać się na Zachód no to krzyż na drogę (czy tam półksiężyc), problem z głowy. To możliwość wjazdu i pracy, a nie obietnica darmowej kasy.

Ale widzisz różnicę między imigrantem przyjeżdżającym do nas by
  • Odpowiedz
A jak część z tych wiz służyła tylko do tego, by przedostać się na Zachód no to krzyż na drogę (czy tam półksiężyc), problem z głowy


@Qler: no właśnie nie problem z głowy bo Niemcy takich odsyłają do nas a przy okazji dorzucają kilku nieznanych. Tłumaczenie będą mieli zawsze takie jak przy ostatnim przerzucie rodzinki "mieli polskie wizy i azyle".
  • Odpowiedz