Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szybkie wyznanie chłopa co mu jest smutno.
Człowiek (24 lata) był na pasterce i w kościele zobaczył dziewczynę, która mu się w gimnazjum podobała. Typowa szara myszka co się dobrze uczyła i każdy ją lubił. Jest podobnego wzrostu co ja. I co widzi? Że jest z chłopem o głowę wyższym od niej. Seryjnie gość ze 30 cm wyższy, wzrostak prawie 2 metry pewnie (oczywiście jest to przypadek, bo lubi go za charakter). Chłop w czas świąt na prawdę chciałby uwierzyć, że w życiu chodzi o coś więcej niż o to żeby przekazać potomstwu jak najlepsze geny, odchować i umrzeć, ale ciężko kiedy dowody potwierdzające #blackpill są na każdym kroku. Jak ludzie mogą tego nie widzieć? Jak można być tak ślepym? Gdzie są te słynne pary manletów z dziewczynami 10/10, które normictwo wszędzie widuje?

#przegryw #p0lka #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegrywgenetyczny #wzrost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Czy naprawdę ktoś serio wierzy w to że dziewczyna 10/10 czyli w ogóle top of the top, modelka victoria secret, będzie się umawiała z chłopakiem 4/10? Albo na odwrót - facet 10/10 zwiąże się z dziewczyną 4/10? Ludzie.
Poza tym ja tutaj widzę bardzo często błędne wyobrażenie chłopaków o dziewczynach typu „szara Myszka „ - wstawiają zdjęcia jakiejś modelki i piszą że to jest szara myszka dla anona xD to
  • Odpowiedz
@Alzena: ale wiesz że duża ludzi na tagu blackpill jest lekko upo? trzeba nie mieć mózgu żeby to traktować bez dystansu i ani troche nie pracowac nad sobą tylko być mentalnym warzywem i nic nie robić,i wypisywać tu codziennie że jak złe laski 6/10 w góre ich nie chcą bo jak mają prawo mieć wymagania XD < ci to tak pisza sami gardzą takimi 3/10 >
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wszedzie sa manlety z dziewczynami 10/10, te manlety nie sa po prostu toksycznymi mednami.
Opisales Bogu ducha winna dziewczyne, ktore jak sam piszesz ani nie byla jakas wredna, ani toksyczna. Spokojna szara myszka co sie dobrze uczyla. Dajesz do tego tag #p0lka ktory na wykopie jest obelga gorsza niz #!$%@?. Czym ta biedna dziewczyna sobie zasluzyla na taka obelge ? No smiala znalesc sobie wyzszego od siebie
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53 dokładnie. Nie raz o tym pisałam za co sypały się na mnie gromy od tych sfrustrowanych chłopów. Ludzie na tych tagach żyją w swojej własnej bańce, jakiejś wykreowanej rzeczywistości która nie ma nic wspólnego z normalnym życiem. Dla nich dziewczyna która jest ubrana w luźny sweter, nie ma mocnego makijażu i na danym zdjęciu nie ma „bitch Face” jest od razu szarą myszką - to jest ich klasyfikacja xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: szukaj małych, ziom, ja mam 179, teraz sie spotykam z laseczką 156 centów. Dla niej kazdy jest "wzrostakiem", ale szczesliwie mam dobre serce i nienaganne maniery, wobec czego jakoś ją ująłem na początkowym etapie. Naprawde dobrze trafilem. Zycie jest piękne, malutki :))
  • Odpowiedz
@debi5s: wzrost 178/181 nie wiem dokładnie, suckesy? jakieś laski zaczeły się interesować od kiedy zrzuciłem 20kg ale chce zrzucić do 70kg, bardziej ta dopamina i mentalnośc rozwoju mnie bardziej cieszy niż te laski :D poprostu zajmuje się sobą
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53: czyli teraz ile ważysz ? 100?
duża zmiana na twarzy się pojawiła ? jak schudłeś/co ćwiczyłeś ?
też zamierzam schudnąć z 86 do 79 ( obecnie mam przerwe i waże 84 xd) zmiane w twarzy było widać po skórze ale też troche mi zeszły poliki, wg Google przy 4 kg już widać zmiany na twarzy, więc jak tłuszcz zamienił się w miesnie to przy tych 2 kg moglo sie
  • Odpowiedz
@slabart12 cześć pewnie robi jaja ale cześć nie - wielu koleś naprawdę myśli, że jak laska nosi luźne swetry, baggy clothes albo się nie maluje to jest szarą myszką - nie widzą tego że może mieć wyjątkowo atrakcyjne rysy twarzy, włosy jak tafla itd - szara myszka to jest po prostu przeciętna dziewczyna . Kilka zdjęć dla przykładu.
Alzena - @slabart12 cześć pewnie robi jaja ale cześć nie - wielu koleś naprawdę myśli...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@DaVinciEnjoyer53 Co za bzdury. Nie pij napojów, popęd seksualny ci zniknie, albo potrzeba bliskości zostanie zaspokojona kolejną pompką. To jest tak żałosne, że aż boli. Mi taki kit wciskano idź na siłownię już ponad dwadzieścia lat temu. Na pewno pomoże to facetowi o wzroście 1.68 cm w kapeluszu i twarzy 2/10. KIEDY W KOŃCU NORMIKI ZROZUMIECIE, ŻE TEN TAG PRZYCIĄGA BRZYDKIE OSOBY PONIŻEJ ŚREDNIEJ!
  • Odpowiedz