Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szybkie wyznanie chłopa co mu jest smutno.
Człowiek (24 lata) był na pasterce i w kościele zobaczył dziewczynę, która mu się w gimnazjum podobała. Typowa szara myszka co się dobrze uczyła i każdy ją lubił. Jest podobnego wzrostu co ja. I co widzi? Że jest z chłopem o głowę wyższym od niej. Seryjnie gość ze 30 cm wyższy, wzrostak prawie 2 metry pewnie (oczywiście jest to przypadek, bo lubi go za charakter). Chłop w czas świąt na prawdę chciałby uwierzyć, że w życiu chodzi o coś więcej niż o to żeby przekazać potomstwu jak najlepsze geny, odchować i umrzeć, ale ciężko kiedy dowody potwierdzające #blackpill są na każdym kroku. Jak ludzie mogą tego nie widzieć? Jak można być tak ślepym? Gdzie są te słynne pary manletów z dziewczynami 10/10, które normictwo wszędzie widuje?

#przegryw #p0lka #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegrywgenetyczny #wzrost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
@DaVinciEnjoyer53:

ćwiczysz coś,rozwijasz się? czy jesteś zwykłym bodyfatem co gra w gry i pije cukier?


Bo od ćwiczeń i "samorozwoju" mu 30 cm wzrostu przybędzie

Dbać o siebie do się powinno dla zdrowia swojego, a rozwijać po to żeby mieć lżejsze życie - baba może to doceni a może nie
masz pretensje, że jakaś dziewczyna z gimnazjum jest z facetem, który jest od niej wyższy? xD Przecież nie znasz historii znajomości, nie wiesz czy tam wzrost grał rolę, czy po prostu facet jest fajnym człowiekiem. Ty masz klapki na oczach i każdej parze mierzysz wzost?


@kupidyn_ciemnooki: na blue pillu mocno jesteś - myślisz, że faktycznie ten koleś ma niebotycznie fascynujące hobby, pasje, przemyślenia i zarobki - czy zwyczajnie w świecie jest
@razdwatrzy55: @razdwatrzy55 @razdwatrzy55 @razdwatrzy55
@DaVinciEnjoyer53: czyli teraz ile ważysz ? 100?
duża zmiana na twarzy się pojawiła ? jak schudłeś/co ćwiczyłeś ?
też zamierzam schudnąć z 86 do 79 ( obecnie mam przerwe i waże 84 xd) zmiane w twarzy było widać po skórze ale też troche mi zeszły poliki, wg Google przy 4 kg już widać zmiany na twarzy, więc jak tłuszcz zamienił się w miesnie to przy tych