Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: od kiedy to stanowski pracował na nich ? Uwierzyłeś w to co ta menda w filmie powiedziała ? Każdy z nich pracował. Stanowski akurat miał najmniej programów z nich wszystkich bo tylko dziennikarskie zero i coś tam z Mazurkiem dla debili. Tylko że on akurat chwytał się głośnych tematów lub gnojenia innych na czym zyskiwał wyświetlenia gimbazy.
@HaSSaN: czyli jak oglądałeś filmy stanowskiego tzn że nie oglądałeś KS bo stanowski nic o sporcie nie robił. Jaki Norek bujał się tylko po wakacjach skoro miał najwięcej filmów z nich czterech ? Co poniedziałek Moc futbolu, w Ringu i inne formaty a stanowski co?przegląd prasy z Mazurkiem sobie robił i wyśmiewał innych. Na szczęście teraz został KS dla prawdziwych fanów a gimbaza niech idzie do stanowskiego na kanał.
@Winsomeboy: potwierdzam, że są tacy ludzie - sam nim jestem: uniwersalnie oglądałem tylko Stanowskiego. Innych prowadzących oglądałem wyłącznie wtedy, jak prowadzili hejt park z kimś, kto mnie interesował jako gość (a więc też nie dla prowadzących). Sport mam kompletnie w dupie i absolutnie mnie nie interesuje, i gdyby nie formaty niesportowe to w ogóle bym tam nie zaglądał. No i niestety dla chłopaków, okazało się że ludzi takich jak ja jest
@ryhu: Ludzie lubiący sport oglądają... sport.
A nie głowy gadające o sporcie.

Oni w ogóle mają kupione prawa do wyświetlania klipów z meczy żeby faktycznie coś ze sportu było w tym ich kanale?
tzn że nie oglądałeś KS bo stanowski nic o sporcie nie robił


@Winsomeboy: Wychodzi że sport słabo się sprzedaje.

Na szczęście teraz został KS dla prawdziwych fanów


@Winsomeboy: Wpływy też będą na miarę liczby tych prawdziwych fanów. Przy wszystkich (wielu) wadach Stanowskiego, to jednak wie jak robić kasę.

Po co na Kanale rzekomo Sportowym nagrywać filmy o Natalii Janoszek czy robić przegląd prasy z upolitycznionym Mazurkiem?


@finchharold: Bo to