Wpis z mikrobloga

Można wiele powiedzieć na Buddę, ale jego produkcje po prostu robią wrażenie, Friz może i ma fajne, tylko, że taką Mafię czy T5M nagrywa 2 miesiące, później kolejne 2 miesiące montuje, a na koniec instastory "Nie wiem czy się wyrobimy z montażem na 15" XD

A tak apropo, może Melepeta przejrzy na oczy i zobaczy, że na YouTubie trzeba robić trochę ambitniejsze rzeczy niż nagrywanie żarcia, mamy rok 2023, zaraz 2024, a nie 2017. Swoją drogą, ciekawe jest to, że niby oskarżył takefuna za te oszustwa zegarkowe a i tak ludzie w komentarzach go cisnęli, zamiast potencjalnego oszusta. Być tak wysoko, a tak #!$%@?ć sobie pozycję przez #!$%@? ego i lenistwo.

#budda #famemma #friz #polskiyoutube #youtube #motoryzacja
danoneek - Można wiele powiedzieć na Buddę, ale jego produkcje po prostu robią wrażen...
  • 23
  • 0
@kapielo: Coś tam obejrzałem, ale tu nie ma znaczenia czy to był bait, czy też nie, ale o jego pozycje w internecie. I Takefun jest #!$%@? i Tromba, w takim przypadku kiedy to Takefun jest oskarżony o coś ludzie powinni się tym zainteresować, ale Tromba tak sobie #!$%@?ł pozycję, że każdy go będzie cisnął i mają rację
budda topka yt aktualnie, gdyby ten sam kontent był nagrywany w stanach to myśle, że mocno by zaistniał, zajebiste produkcje tydzień w tydzień i cięzko znaleźć kogokolwiek w polsce kto utrzymuje taki performance


@Oskaros: Moim zdaniem nie musiałby nawet nagrywać tego w stanach. Wystarczy, że zacząłby nagrywać w języku angielskim
  • 0
@Oskaros: @Cztero0404 Yep, +1. Wydaje mi się, że język angielski by wystarczył.

zajebiste produkcje tydzień w tydzień i cięzko znaleźć kogokolwiek w polsce kto utrzymuje taki performance


Właśnie o to mi chodziło, co z tego, że Friz zrobił fajne serie, bo moim zdaniem Kampery fajnie się oglądało, czy też Reziego Ameryka Południowa jak takie serie to raz na pół roku. U Buddy konkret content co tydzień.
@danoneek: Ten program, w którym latali po mieście i robili zadania. Chyba Sabotażysta albo Mafia to się nazywa. Poza tym ja nie mówię tylko o Frizie itp. Dałem też jako przykład filmy Disneya.
  • 0
@Crankees: Wspominałem o tej produkcji w poście i to projekt Friza, na kanale Genzie tego nie było.

DIseny to w ogóle inny wymiar, mówimy tutaj o produkcjach na polskim YT, gdzie sztab ludzi ogranicza się do 50, a nie 1 000 osób albo jeszcze więcej ;)