Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
Profil firmowy

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu

Dołączył 3 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13396
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 13391
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 22
knysknys
knysknys
knysknys
15.05.2026, 09:10:44
  • 31
#hotelparadise
czy tylko mnie niemiłosiernie irytuje roksana? to jakie mniemanie ma o sobie ta dziewczyna to hit, że ona taka mądra, że ona najładniejsza twarz ma, że ona taka chudziutka a fałdy jej się wylewają na prawo i lewo xd produkcja trzyma ją do końca, bo sądziła, że ona zrobi show i ludzie będą ją wielbić, ale prawda jest taka, że tylko na początku było fajnie i śmiesznie, a później
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 15.05.2026, 09:25:39 via Wykop
  • 4
@knysknys: ptasi profil ma i dlatego taka jest
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
08.05.2026, 10:05:03
  • 23
zrobiłabym coś super jutro na obiad, może gołębie, no nie wiem.
#gotujzwykopem
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 08.05.2026, 11:14:55 via Wykop
  • 0
@baemaj: siema, u mnie na podwórku dużo lata tych gnojków, możesz je też zjeść i będzie git
  • Odpowiedz
thetrumpist-
thetrumpist-
01.05.2026, 17:54:34
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 08.05.2026, 09:37:08 via Android
  • 0
@thetrumpist-: może czaas się wziąć za siebie a nie tylko lecieć jak Messerschmitt XD
  • Odpowiedz
jane-kavinsky
jane-kavinsky
jane-kavinsky
08.05.2026, 08:33:58
  • 30
#hotelparadise Pomijając wszystko inne (chociaż ja Werkę akurat bardzo lubię), Weronika jest według mnie najpiękniejszą uczestniczką HP wszystkich edycji. Mogłaby być spokojnie gwiazdą filmową. I do tego jest 100% naturalna (ಥ﹏ಥ)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 08.05.2026, 09:35:58 via Android
  • 0
@jane-kavinsky: tak
  • Odpowiedz
BlackBacardi
BlackBacardi
07.05.2026, 11:12:35
  • 7
#hotelparadise a tam powrót Marty (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Akcja z sedesem zrobiła mi dzień i nawet powrót Telimeny wiszącej nad Panem Dubajem mi go nie popsuje.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 07.05.2026, 12:24:41 via Wykop
  • 0
@BlackBacardi: Siema mordo, a czemu Marta ma ksywę Telimena
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 07.05.2026, 12:34:31 via Wykop
  • 0
@misbhv-: ponad 30 niestety byku
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 07.05.2026, 18:38:02 via Android
  • 0
@misbhv-: mordo jak możesz wiedzieć jak wyglądała Telimena po przeczytaniu książki, rozumiesz, że to absurd trochę XD
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 08.05.2026, 09:35:24 via Android
  • 0
@BlackBacardi: To tak
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
07.05.2026, 10:07:18
  • 9
Fajnie by było gdyby Dubiel szybko się określił bo wtedy mielibyśmy niezłe kino pt. Telimena i Juwentus
Czekam na to od piątku kiedy było wiadomo że wejdzie z powrotem xD
#hotelparadise
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 07.05.2026, 12:27:17 via Wykop
  • 2
@Bezobiadu: przecież Wera jest spoko, czemu jej źle życzysz żabo
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 08.05.2026, 09:33:33 via Android
  • 0
@Bezobiadu: jak określenie zabawne = Żaba Cię obraziło to mogę przeprosić, z fartem
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 25.04.2026, 19:28:44
  • 0
#primemma

DARO LEW I FREAKBOY TO SA BRACIA, TE SAME NAZWISKA, NO I WSZYSTKO
Z FARTEM
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybryk_natury
wybryk_natury
16.04.2026, 08:03:57
  • 50
wybryk_natury

źródło: IMG_3326

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 16.04.2026, 09:44:58 via Wykop
  • 1
@wybryk_natury: że taka cute?
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
16.04.2026, 08:25:56
  • 62
CO TAM ZAKOLAKI CYCATE
vieniasn - CO TAM ZAKOLAKI CYCATE

źródło: 1000042096

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 16.04.2026, 09:42:33 via Wykop
  • 0
@vieniasn: mam prostą linię włosów
  • Odpowiedz
thetrumpist-
thetrumpist-
15.04.2026, 21:15:38
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 16.04.2026, 09:42:11 via Wykop
  • 1
@thetrumpist-: odstaw d---i i weź się za sport,jak nie umiesz okazyjnie korzystać to nie korzystaj wcale, znajdź jakiś sens, aby nie prowadzić się do autodestrukcji i samounicestwienia. Z fartem
  • Odpowiedz
sassigrassi
sassigrassi
15.04.2026, 12:56:04
  • 46
Życzę sobie takiego Krystiana lub Tobiasza. MANIFESTUJĘ

#hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 15.04.2026, 16:13:04 via Wykop
  • 0
@sassigrassi: pls Magda, starczy już bo manę wyczerpiesz
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 15.04.2026, 17:32:16 via Android
  • 0
@Aida_Birchwood: a dziękuję bardzo!
  • Odpowiedz
MajaF1a
MajaF1a
MajaF1a
15.04.2026, 12:20:23
  • 39
#hotelparadise
Dziń dybry. Nie zdzierżyłam, musiałam założyć nowe konto, żeby napisać, JAK NIEZIEMSKO WKURZA MNIE BARTEK. Howgh.
P.S. nie mogłam zalogować się na stare, za długa przerwa.
P.S.2. Lubię Tobiasza. Nie lubię Oliwii. Roksi wyluzowała i ze swoimi ostatnimi txt - fajnie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 15.04.2026, 16:13:53 via Wykop
  • 0
@MajaF1a: tak
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 15.04.2026, 08:24:15
  • 10
#hotelparadise

Darek to taki typowy małomiasteczkowy chłop, mi to nie przeszkadza, aczkolwiek jak pcha się do programu reality show to powinien się liczyć z krytyką. Zachowuje się jak taki typowy Heniek co dostał fuchę w Rossmanie i udaje, że jest wielkim security, brak ogólnych podstaw do konwersacji, składania zdań, kultury, obycia. Odnosząc się do jego wypowiedzi na tematy wiedzy ogólnej myślałem, że on trolluje po prostu, jednak jak się okazuje,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffunio2
Raffunio2
Raffunio2
15.04.2026, 08:43:20 via Wykop
  • 5
@CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu: Małomiasteczkowy mi do niego pasuje. Zwykły, prosty chłop. Fakt, wspinaczka na Monte Cassino go pokonała, ale ilu jest takich i robią z siebie debila w internetach? Wiedza młodych ludzi jest tragiczna w obecnych czasach. Jak czegoś nie wiedzą, to gpt czy inne badziewia im pomogą Darka nie bronię, ale jeśli gość się utrzyma, to może być zapamiętany. On nie musi manifestować. On może zrobić wiele na swoim prostym zachowaniu,
  • Odpowiedz
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_
12.04.2026, 12:57:02
  • 3
Ale bym sie prochem nadźgał wrrr (rozsierdzony)
#narkotykizawszespoko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 14.04.2026, 12:21:19 via Wykop
  • 0
@Multiwitamina-_: kup sobie 2 Łomże i nie marudź, ale w piątek, bo jutro do pracy to nie wypada, jo
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
13.04.2026, 23:58:58
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 14.04.2026, 12:14:34 via Wykop
  • 1
@Tired_: klasa. Z fartem
  • Odpowiedz
bambi_enjoyer
bambi_enjoyer
bambi_enjoyer
14.04.2026, 07:49:58
  • 78
#przegryw #renta
wstałem sobie po 9, a tutaj juz na mnie czekała renta z 13tka. chciałem podziękować wszystkim pracującym na moją i innych chłopów rentę
#schizofrenia here
bambi_enjoyer - #przegryw #renta
wstałem sobie po 9, a tutaj juz na mnie czekała rent...

źródło: 6457

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 14.04.2026, 08:11:07 via Wykop
  • 0
@bambi_enjoyer: w ramach podziękowania chcesz mi bliknac na kebaba 32 PLN ?
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 14.04.2026, 09:47:18 via Android
  • 0
@PanTuNieMieszkasz: tani nie zawsze znaczy dobry
  • Odpowiedz
lazysoul
lazysoul
14.04.2026, 06:11:58
  • 9
Dwa tygodnie mnie nie było w biurze i jakieś dziwne windy porobili, bo trzeba przed windą wybierać gdzie się jedzie, jakieś wielkie literki wtf
Dobrze było
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 14.04.2026, 08:12:49 via Wykop
  • 0
@lazysoul: windą na urlop
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
14.04.2026, 07:27:51
  • 15
Kultyści szczura spamujący na #gielda wy jesteście tak samo zdegenerowani jak parodia z filmu
Average-CottonWorld-Enjoyer - Kultyści szczura spamujący na #gielda wy jesteście tak ...

źródło: tumblr_myi2ekAGCL1spg2bjo7_r1_250

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 14.04.2026, 08:12:30 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: o co kaman z tym chomikiem
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
14.04.2026, 06:30:39
  • 16
Dzisiaj będę robił makaron jajeczny
#przegryw
sxilll - Dzisiaj będę robił makaron jajeczny
#przegryw

źródło: IMG_3828

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 14.04.2026, 08:11:27 via Wykop
  • 0
@sxilll: po co ta złość byku
  • Odpowiedz
hasek34
hasek34
14.04.2026, 06:26:28
  • 19
#gielda dla mnie zawsze byłeś grzeczny #meczennicyxtb
hasek34 - #gielda dla mnie zawsze byłeś grzeczny #meczennicyxtb

źródło: 3ugldviuSqKP657-N403Rg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu 14.04.2026, 08:10:28 via Wykop
  • 0
@hasek34: o co chodzi że gieldziarze z tym chomikiem ciągle coś piszą, mg prosić o jakieś tldr
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Ciastek

  • Pochodzenie - z piekarnika, Ziomki - Kot, Osioł, Pinokio, wilk, 3 ślepe myszy, 3 świnki, młynarz, Kosy - Lord Farquaad, Woda, klienci kawiarni. -- Alea Iacta Est.
  • Uniwersum Shreka

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.09.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.10.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking