Wpis z mikrobloga

127 366,16 - 9,22 = 127 356,94

Dzisiejsze podbiegi z wiatrem i pod. Pompa na udach. Bieg coraz przyjemniejszy, czuć poprawę. Choć mam wątpliwości co do tętna, na forum garmina ludzie się skarżą że coś ostatnio popsuli w sofcie i tętno sobie skacze jak sobie chce. Może kiedyś poprawią, a jak nie to wleci pas.
Pamietajcie o rozciąganiu po biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
abc3 - 127 366,16 - 9,22 = 127 356,94

Dzisiejsze podbiegi z wiatrem i pod. Pompa na ...

źródło: podbiegi

Pobierz
  • 10
via Wykop
  • 1
@Kinior: Dzięki, ale jak rozejrzysz się na tagu, to zobaczysz jakie kozaki tu bywają, a ja amator :) Biegam sobie dla zabawy co drugi dzień. Jedyny trener którego miałem to ten z aplikacji garmina, który podpowiada niemal z automatu co masz robić.
Zegar to Epix Pro 51mm.
@abc3 a jaka jest różnica w używaniu MIP i AMOLED? Podobają mi się zegarki z dużą, mięsistą kopertą, ale częściej śmigam w garniturach, więc średnio pasuje. Patrzyłem też na funkcję pomiaru ciśnienia (nadciśnienie here), ale chyba żaden z nich nie ma takiej opcji.
Budżet tak do 2500.
via Wykop
  • 0
@Kinior: Oba typy wyświetlacza mają swoich (psycho) fanów. Miałem już 2 fenixy z MIP i całkowicie mi nie leżał. Sam musisz zdecydować. Na youtube masz nieskończoną ilość prezentacji i porównań, jednak najlepiej zobaczyć na żywo przed zakupem, bo można się rozczarować.
Amoled jest wyraźny, czytelny o każdej porze, ale więcej nie piszę, bo inni będą to samo pisać o MIP ;)