Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem za klasyfikowaniem ludzi ze względu na upodobania polityczne, ale widząc co wyprawia PiS, to wiem, że z ich sympatykami nie chcę mieć absolutnie nic wspólnego. Jeżeli ktoś popiera tego typu zachowania, to po prostu oznacza, że standardy zachowań i wyznawane wartości jakie mamy drastycznie się od siebie różnią. No niestety, dziś popierając PiS nie jesteś za prawicowymi postulatami, tylko popierasz chamstwo, prostactwo i nienawiść w niespotykanej po upadku komunizmu w Polsce skali. #polityka #sejm #tvpis
  • 7
  • Odpowiedz
@Diakrytyczny: rzeczywiście politycy was zrobili jak chcieli xDDDD. Jak byłem młodszy, to sie z ojcem potrafiłem kłócić o politykę, a teraz #!$%@? - jesteśmy rodziną, nie wiadomo ile jeszcze obaj będziemy żyli to lepiej sobie pogadać nawet o #!$%@?, niż kłócić o to który polityk mniej gnoju narobił.
  • Odpowiedz
  • 1
@niezdiagnozowany: Ale zrozum, że tu właśnie nie chodzi o politykę samą w sobie, bo to za duże uproszczenie. Polityka odnosi się do tego, jak postrzegasz świat, jakimi wartościami się kierujesz i co jest dla ciebie w życiu ważne. Wiadomo, że rodzina to inny kaliber i jak ktoś całkiem zerwie relację z takiego powodu, to w większości przypadków będzie to przesadą, ale w innych przypadkach przy doborze znajomych wiadomo kogo unikać.
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś popiera tego typu zachowania, to po prostu oznacza, że standardy zachowań i wyznawane wartości jakie mamy drastycznie się od siebie różnią.


@Diakrytyczny: alez ladnie pojechales po peło i innych fajnopolakach za to co odwalaja obecnie, brawo xD
  • Odpowiedz