Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czuję się bardzo samotny. Studia skończyłem półtorej roku temu i od tego czasu wegetuję. Mam jednego bardzo dobrego znajomego; najbardziej brakuje mi dziewczyny. Po 2 latach bez związku i po roku bez pocałunku z desperacji postanowiłem przejść się kilka razy na divy i do teraz czuję się jak śmieć.

Obecnie nie jestem po prostu w stanie stworzyć przynajmniej względnie satysfakcjonującej relacji z jakąkolwiek różową. Kilka lat temu udało mi się, bo obniżyłem standardy w kwestii charakteru / wyglądu.

Przez 2 lata pracowałem w finansach i zgromadziłem około 40.000PLN. Do głowy przyszła mi następująca myśl: przeznaczę jakieś 20.000-25.000 na zasponsorowanie jakiejś atrakcyjnej różowej. Krok może i desperacki, ale chciałbym być w jakiejś relacji, a normalnie się nie da - hipergamia osiągnęła nieprawdopodobne rozmiary. Warto, czy nie? Mogę to potraktować jako inwestycję w samego siebie.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder #badoo #pytanie #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie nadajesz się do żadnych relacji z takim nastawieniem, ani do kumplowania, ani do kopulowania. Nie chcę pisać klasycznego "idź na terapię", ale generalnie sam powinieneś to już widzieć.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Daj sobie spokój, kasa się skończy szybciej niż ci się wydaje, a gdy to się stanie to twoja "królowa nocy" zniknie szybciej, niż pół wszechświata po pstryczku od Thanosa. Ogarnij defekty w wyglądzie, jeśli jakieś masz, może pojedź na wycieczkę i zobacz trochę świata.
  • Odpowiedz
przeznaczę jakieś 20.000-25.000 na zasponsorowanie jakiejś atrakcyjnej różowej


@mirko_anonim: sponsoring ma sens jedynie jak czerpiesz z bieżących zarobków a nie z kupki. Np. zarabiasz 20k i 5k przeznaczasz na zabawę. Z kupki poleci szybko i zostaniesz później z gigantycznym kacem bo apetyt rośnie w miarę jedzenia a niestety zabraknie $$ na kontynuowanie. A dobre dupy uzależniają mocno. Szczególnie jak nie ruchałeś całe życie a tu nagle taka 7mka ujeżdża cię na
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jak nie masz pieniędzy na sponsoring, to w to nie wchodź. Najpierw zgromadź jakąś kasę jeśli chcesz się w to bawić.


Do głowy przyszła mi następująca myśl: przeznaczę jakieś 20.000-25.000 na zasponsorowanie jakiejś atrakcyjnej różowej.


Czyli wychodzi na to że chcesz ją tylko na 2 miesiące? Bez sensu, na tak krótki okres to nie ma sensu, nie zdążycie się nawet poznać.


  • Odpowiedz
@mirko_anonim co ja #!$%@? czytam XDDD

hipergamia fuuuj ale dotować szmulę za to że mają cipe - inwestycja w siebie XDD
nie no Panowie leczcie się, bo sprawiacie że jest jak jest :/
  • Odpowiedz