Wpis z mikrobloga

@taki_typa: nie wiem na ile wiarygodne jest rp.pl, ale wygląda na to, że plan relokacji nie jest taki zły jak go malują:

https://www.rp.pl/dyplomacja/art39600391-ue-ma-pakt-migracyjny-bedzie-latwiej-odsylac-imigrantow-ale-beda-tez-relokacje

W dużym tl;dr według artykułu zakłada on relokacje tylko pomiędzy przygranicznymi ośrodkami tymczasowego oczekiwania na decyzję wydania wizy, nie ma żadnego planu przymusowego relokowania imigrantów już zaakceptowanych pomiędzy państwami. Czyli taka szeroka współpraca służb celnych przy jednoczesnym zaostrzeniu prześwietlenia przybyłych (procedury mają być dłuższe i bardziej dokładne), stąd
@Colek Jak PiS obejmował władze to był przekaz, że trzeba na spokojnie dać czas rządzowi na działanie, a nie od razu krytykować.
Więc dajmy teraz też czas rządowi na działanie, a nie oceniajmy na gorąco.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mrbimbek nie mogę się tego doczekać. Wreszcie pisowskie nieroby będą musiały iść do roboty, emeryci będą mieli normalne emerytury, bez uznaniowych 13stek i 14stek, a górnicy może się nauczą, że rok ma 12 miesięcy. 8 lat czekałem na to "zaciskanie pasa", bo żyć na kredyt i zaciągać kolejne pożyczki to i małpa potrafi. Warto było czekać na ten moment. A wasz skowyt to bardzo miły dodatek do obecnego stanu rzeczy ;)
@taki_typa: a co oni póki co przegłosowali, że oceniasz że idzie im okej? Wycofali się z wątpliwej ustawy o wiatrakach?


@Kreation: przespałeś ostatnie 2 tygodnie czy o co chodzi XD
jak dotąd idzie im zdecydowanie lepiej niż spodziewała się większość wyborców
i wiem, że wiatraki to twój życiowy wróg, ale czy chcesz czy nie, będzie ich coraz więcej
i wiem, że wiatraki to twój życiowy wróg, ale czy chcesz czy nie, będzie ich coraz więcej


@Darek08: Zdecydowanie bardziej wolałbym atom niż wiatraki. Jest straszny problem z utylizacją zużytych łopat :/
@Darek08: Zdecydowanie bardziej wolałbym atom niż wiatraki. Jest straszny problem z utylizacją zużytych łopat :/


@taki_typa: jaki problem robić jedno i drugie? Atom będzie najwcześniej za 10 lat, a znając życie za 20-30, wiatraki stawiamy od zaraz i stopniowo odchodzimy od węgla

Jest straszny problem z utylizacją zużytych łopat :/


@taki_typa: mamy trochę większe problemy z energetyką niż utylizacja zużytych łopat
@Colek: żeby tylko się nie okazało, że coś #!$%@?ło się, i całą kasę z TVP dali na fundusz kościelny, a onkologię przenieśli na woronicza, bo można dostać było raka od oglądania tvp, no ale już wpisaliśmy do exela, to tak zostaw...
@Mrbimbek już cichutko konfiarzu. I tak wszyscy się z was śmieją, więc po co się dodatkowo pogrążasz xd

Swoją drogą... nie wstyd ci tak po ludzku? Jak ty patrzysz w lustro ze świadomością, ze oddałeś głos na konfederację? Xd