Wpis z mikrobloga

Mireczki jestem załamany, święta rozpirdolne...

Wziąłem w maju ślub z moim #rozowypasek
Wszystko pięknie kolorowo. Kościelny, bo jej rodzinie zależało ( mi medium rare). Było puszczanie gołębia (xD), bo ona chce. Łącznie wesele na 180+ osób gdzie z mojej rodziny było łącznie 38. Ale chciała wesele z bajki i zdjęcia w kabrio.

Ja w zasadzie poprosiłem tylko o jedno. Żeby wzięła moje nazwisko. Coś się wykręcała, że teraz się tak już nie robi, że będzie jej to przeszkadzać w karierze gdzie zbudowała sobie już jakąś pozycje (pracuje w sądzie po prawie, 2 rok). Ale siadłem zastanowiłem się, ze ani jej matka, ani moja, ani jej siostry nie kombinowały tylko brały normalnie nazwisko.

Wzięła moje nazwisko temat skończony.

Jestem dzisiaj w galerii odebrać paczke z Answer dla niej, a paczka jest na dwa nazwiska xD Ja WTF. Wracam do domu drąże temat, a ona mi mówi że wymieniła dowód bo to w sumie nic takiego i zrobiła sobie łaczony.

Siedze teraz wkuriwiony i obrażony, już pal licho te nazwiska, ale zrobiła to wiedząc że w sumie mi na tym zależało i jeszcze potajelnie i za moimi plecami

WTF co to za poebana akcja

#zwiazki #logikarozowychpaskow #swieta
  • 76
@rachuneksumienia: Troche nie fair. Gdybyś ją kochał to wziąłbyś jej nazwisko. Po ślubie jesteście pół roku a ona już okłamuje bo sie Ciebie boi i Tobie nie ufa.
Nie wróżę szczęśliwego i długiego życia.
Jesteś pewny że Twoje nazwisko nie jest brzydsze o jej nazwiska? Znam kobiety po rozwodzie które miały po mężu tak ładne nazwiska że nawet jak męża nienawidziły to ukradły nazwisko i już nie oddały.
Są kraje gdzie
@andbatros da się też zrobić tak że para przyjmuje razem łączone nazwisko. On może przyjąć jej nazwisko i odwrotnie. Jakby się para uparła to nawet można wnioskować o wymyślenie sobie nazwiska które przyjmiecie razem po ślubie ale to już więcej druków i trzeba napisać uzasadnienie by urzędnik się zgodził a nie olał to.