Wpis z mikrobloga

Mireczki jestem załamany, święta rozpirdolne...

Wziąłem w maju ślub z moim #rozowypasek
Wszystko pięknie kolorowo. Kościelny, bo jej rodzinie zależało ( mi medium rare). Było puszczanie gołębia (xD), bo ona chce. Łącznie wesele na 180+ osób gdzie z mojej rodziny było łącznie 38. Ale chciała wesele z bajki i zdjęcia w kabrio.

Ja w zasadzie poprosiłem tylko o jedno. Żeby wzięła moje nazwisko. Coś się wykręcała, że teraz się tak już nie robi, że będzie jej to przeszkadzać w karierze gdzie zbudowała sobie już jakąś pozycje (pracuje w sądzie po prawie, 2 rok). Ale siadłem zastanowiłem się, ze ani jej matka, ani moja, ani jej siostry nie kombinowały tylko brały normalnie nazwisko.

Wzięła moje nazwisko temat skończony.

Jestem dzisiaj w galerii odebrać paczke z Answer dla niej, a paczka jest na dwa nazwiska xD Ja WTF. Wracam do domu drąże temat, a ona mi mówi że wymieniła dowód bo to w sumie nic takiego i zrobiła sobie łaczony.

Siedze teraz wkuriwiony i obrażony, już pal licho te nazwiska, ale zrobiła to wiedząc że w sumie mi na tym zależało i jeszcze potajelnie i za moimi plecami

WTF co to za poebana akcja

#zwiazki #logikarozowychpaskow #swieta
  • 76
  • Odpowiedz
Coś się wykręcała, że teraz się tak już nie robi, że będzie jej to przeszkadzać w karierze gdzie zbudowała sobie już jakąś pozycje (pracuje w sądzie po prawie, 2 rok).


@rachuneksumienia: <#pasta o prawnikach a la Suits xD>
Powiedz że teraz jej nazwisko wygląda jakby była z rozbitego domu z rodzicami po rozwodzie
  • Odpowiedz
Moglo być gorzej Mireczku. Znam przypadek w rodzinie mojej dziewczyny gdzie chlop przyjął nazwisko kobiety. Nawet nie wiedzialem ze tak sie da.


@andbatros: Znam taki przypadek i zmiana jest na nazwisko koszmarne xD Zrozumiałbym gdyby ktoś się pozbywał jakiegoś idiotycznego nazwiska ale tam sie wydarzylo odwrotnie kompletnie więc absurd całkiem
  • Odpowiedz
i 14 osób zaplusowało takie odwracanie kota ogonem. nieźle.

jesteś upośledzona


Ale sie zesraliście na rzadko tu koledzy, jak zwykle xD
Grunt że OP jest jest zdrowy na umyśle bo ubzdurał sobie że baba ma mieć jakieś gówniane nazwisko, bo tak i już. On ma słabe, ona nie może być lepsza.

@Przypadkowy jakby był normalny to by go nie oszukiwała, czego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
lmao chlopie mam nadzieje ze chociaz dobra intercyze masz, cuck niezly z ciebie, jak baba miala opory zeby wziac nazwisko to juz wtedy redflag #!$%@?, widze ze wykop nie umie into kobiety w 2023 nadal
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: Twoja maniura najpewniej choruje na narcyzm lub coś podobnego. Jesteś dla niej drogą do spełniania wymarzonych "obrazków" jak te wesele, puszczanie gołębia itp. A ona ma #!$%@? jak Ty się czujesz z tym, że Cię oszukała w ważnej i jedynej kwestii na której Ci zależało. W dodatku, to Ty biegasz po jej paczki. Jeśli to nie fake, to uważam, że jesteś w słabej sytuacji.
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: Mój teść tkwi w takim związku od kilkunastu lat. Baba potrafi chwalić się, że nie przyjęła jego nazwiska. Pierwsza żona kopnęła go w dupę bo był miętusem, a ona szukała chada, drugą poznał około trzydziestki. Hajtnęli się, zrobił jej dzieciaka i od tej pory ona rozstawia go po kątach. Mieszkanie jest na nią. Samochód i reszta majątku również. Chłop nie ma nic do gadania. Po prostu jej plan został osiągnięty.
  • Odpowiedz
Wziąłem w maju ślub z moim #rozowypasek

Było puszczanie gołębia (xD), bo ona chce. Łącznie wesele na 180+ osób gdzie z mojej rodziny było łącznie 38. Ale chciała wesele z bajki i zdjęcia w kabrio.


@rachuneksumienia: wołaj po złożeniu papierów rozwodowych. :)
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia:
czyli że nie wiesz, co podpisaliście w usc (btw. upewnij się, jakie nazwisko będzie nosić dziecko, żebyś i tu się nie zdziwił)? Czy zmieniła na gruncie ustawy o zmianie imienia i nazwiska a nia krio?

Przy podpisywaniu papierów w USC decyzja o nazwisku jest ostateczna i nie można go sobie zmienić ot tak.


@JGambolputty: na gruncie ustawy o zmianie imienia i nazwiska. Przejdzie niemal każdy dobrze uargumentowany wniosek o
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia nie dość że b8, to jeszcze nawet jakby był prawdziwy - jeśli ludzie serio nie są w stanie dogadać się w takich sprawach, a potem NISZCZY TO IM ZWIĄZEK to lepiej dla każdego będzie jak zostaniecie w piwnicy
  • Odpowiedz