Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy kobiety lubią romantyków? Nie ukrywam że od zawsze taki byłem i czasem ze mnie taka przytulanka wersja męska. Jak kiedykolwiek szukałem sobie kobiety to o takich cechach uczuciowa, romantyczna, wrażliwa, itd. Mam wrażenie że coraz mniej takich kobiet a wraz w wiekiem trafiam tylko na powierzchowne.

#przegryw #randki #zwiazki #relacje #tinder #tfwnogf #feels #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy kobiety lubią romantyków? Nie ukrywam że ...

źródło: date-night-ideas-for-married-couples

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Lubią romantyków, ale tylko chadów. Tak samo lubią chadów nie romantyków. Nie lubią z kolei niechadów, zarówno romantyków, jak i nieromantyków.

@civilburger: Ależ brawurowa, matematyczna analiza jeśli oznaczymy A jako chad a B jako romantyk to mamy:

"A" - laska napalona
"B" - laska obrzydzona

"A && B" - laska napalona
"A || B" - laska napalona

"!A && B" - laska obrzydzona
"A && !B" - laska napalona

"!A &&
  • Odpowiedz
Czy kobiety lubią romantyków?


@mirko_anonim: jak się zastanowić, to dziwnie zadane pytanie. Przejmujesz się tym, czy polubi Cię inna osoba za to, co robisz, jakbyś chciał zaimponować romantyzmem - przypodobać się? Może lepiej zapytać, czy są kobiety, które są romantyczne? Wtedy się zgrywacie, gdy robicie wspólnie romantyczne rzeczy. Ale Ty pytasz, czy ktoś Cię polubi, jak będziesz coś robił - chyba nie tędy droga. Chodzi o poczucie bycia podziwianym, poczucie wdzięczności?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kobieta potrzebuje na każdym etapie życia innego typu faceta. Za młodu potrzebuje Chada podróżnika najlepiej z kasą, potem potrzebuje Chada wyrobnika na bombelki swoje i miejmy nadzieję jego, potem potrzebuje ustatkowanego romantyka z kasą. Zmiana następuje średnio co 10 lat. Im jestem starszy tym bardziej przekonany że związki z kobietami powinny być kontraktowe jak umowa z operatorem komórkowym. Jak pasuje to przedłużacz a jak nie to mówicie sobie część i
  • Odpowiedz