Wpis z mikrobloga

Czy też macie tak, że zaczynacie się spotykać z jakąś laską, podoba się wam fizycznie, jest dobre flow, śmieszki, fajny keks, ale po jakimś czasie zaczynacie w niej dostrzegać fizyczne niedoskonałości na tyle, że praktycznie każda, przyzwoicie wyglądająca inna laska wydaje się być bardziej atrakcyjna i pociągająca?
#tinder #blackpill #zwiazki #redpill

Masz tak?

  • Tak 50.0% (104)
  • Nie 50.0% (104)

Oddanych głosów: 208

  • 14
każda, przyzwoicie wyglądająca inna laska wydaje się być bardziej atrakcyjna i pociągająca?


@janburner: To ma ładną nazwę "zauroczenie", bo patrząc na nową osobę tylko powierzchownie i resztę cech sobie wymyślasz w głowie i najczęściej są to cechy pozytywne. Potem przychodzi szara rzeczywistość i jest przypał. Tak jest za każdym razem, w każdym związku.
@janburner: dla mnie po seksie zawsze jest koniec. Tracę zainteresowanie jakie miałem na początku. Coś na zasadzie „zrobione, zdobycz upolowana i czas iść dalej robić swoje”. Ale ja to w ogóle jestem taki że nie rozumiem związków i prawdopodobnie nigdy z nikim nie będę umiał być. Najlepiej się czuję sam, jako wolny strzelec a związek to zawsze moja kula u nogi bo za dużo przy tym #!$%@?