Wpis z mikrobloga

ale mnie #!$%@? ta moda na pomaganie zwierzakom. Wszystko #!$%@? na pieski.. dziecku umierającemu nie pomogą a wpłacą na pieski.. Sam mam psa, dbam o niego, ale no #!$%@?... #!$%@? mnie strzela jak widzę ajtuja który zachowuje się jakby te jego psy były ludźmi.. Karmienie z mordy do mordy, całowanie, dawanie psu jedzenia z widelca, obchodzenie urodzin, torcik... Nie wiem czy to zoofilia, czy tylko jakieś ubytki w mózgu ale ten trend powoli robi się chory. Pewnie zostanę tu zbesztany ale to się robi #!$%@? według mnie. Psy zaczynają lepiej żyć niż ludzie. Bombel 5k wplaty na dzieci... 40k na psy? dobrze rozumiem?
#famemma
  • 68
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: po prostu wszlekiej maści celebryci,influ są oderwani od ludzkich problemów stąd się bierze ta moda traktowania potrzeba np psa na równi z potrzebami człowieka co jest chore, ale takie życie...
  • Odpowiedz
  • 14
@nammah: no ale to nadal pies, #!$%@? wpadnie pod samochod to nie bede mu robil pogrzebu, pomnika, stypy, zapraszal rodziny. bede mial tydzien moralniaka i tyle, chodzi mi o zachowanie jakichś zdrowych proporcji. A do tego to dąży że wkrotce powstana cmentarze dla psiaków.. CHORE
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: oj tak byczq, mówię to samo od jakichś 7 lat wśród znajomych jescze nikt się ze mną nie zgodził. Ciekaw jak by się czuli gdyby ktoś z ich rodziny potrzebował 50k żeby nie jeździć na wózki i zobaczyłby że te kwota idzie na pieska który stracił łapkę xD
  • Odpowiedz