Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pandywan

pandywan

Dołączył 17 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2181
  • Znaleziska 1102
  • Mikroblog 1079
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 13
KjatanSveisson
KjatanSveisson
12.06.2026, 07:58:45
  • 9
#gielda #xtb

Jeszcze niedawno czytałem że będzie można kupić XTB za 80zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 12.06.2026, 08:01:45 via Wykop
  • 3
@KjatanSveisson: SPRZEDAM poł akcji za 80!
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
12.06.2026, 07:38:04
  • 1
#gielda #xtb

W szczurze na desktop brakuje mi 2 funkcji w zakładce otwartych pozycji: przycisku otwórz wykres i zmiany 24h, jakby to dodali to byłaby to apka idealna.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 12.06.2026, 07:39:49 via Wykop
  • 0
@omicronns: ike jeszcze
  • Odpowiedz
dario_bis
dario_bis
27.05.2026, 09:28:32
  • 28
https://wykop.pl/wpis/86263341/cdr-buy20257-gielda

#gielda
@RunningMan +5
CDR BUY 20@257

#gielda #cdprojekt
więcej
dario_bis - https://wykop.pl/wpis/86263341/cdr-buy20257-gielda

#gielda

źródło: 89yfdf1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 27.05.2026, 09:30:10 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: ja to samo, na szczęście kupilem tylko 19 akcji wiec jestem o wiele mniejszym frajerem.
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
27.05.2026, 09:13:09
  • 5
Zwala na CDP pod ogloszenie xD #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 27.05.2026, 09:15:33 via Wykop
  • 1
@BrakWolnegoLoginu: jp... dobrze ze ubrani na peronie, ale pociąg jedzie do tylu... 19 akcji po 257...
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 27.05.2026, 07:57:24
  • 14
#meczennicyxtb #gielda #xtb za 10k podjedzone po 101. Dziękuję!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przegrywultimate
Przegrywultimate
27.05.2026, 19:13:54 via Wykop
  • 0
@pandywan: nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 26.05.2026, 11:32:33
  • 0
#gielda polska gielda przed otwarciem kasyna w usa 10000 zł, w co sie wladowac? mysle nad diagnostyka i kghm. jakis dobry smiechuch? Nie bede dawal żymianom kasy za przewalutowanie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan
Autor
26.05.2026, 11:43:15 via Wykop
  • 1
mdi energia


@Turkotka: kupilem 500. nie bede ryzykkowal 10k jak jest taki wykres. (Lepszy niz bitcoin w 2018)
  • Odpowiedz
john_transvolta
john_transvolta
21.05.2026, 15:53:12
  • 3
#gielda ajonku daje krecic kolka, piekna sprawa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 21.05.2026, 16:30:54 via Wykop
  • 0
@john_transvolta: 2 razy tyle zrobil dzisiaj wave
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
19.05.2026, 17:52:12
  • 175
ja p------e poszedłem w-------y na p--o po zobaczeniu dzisiaj -5% na mikronie, wracam a tu już +5.30%. Krach i hossa jednego dnia, a to dopiero piąte p--o
#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 19.05.2026, 17:58:58 via Wykop
  • 5
@Zebrzysta_Zebra: ja juz kupowalem jak bylk -5 ale jakis nieogar na tagu napisal ze bedzie po 600 i odpuscilem
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
19.05.2026, 09:40:05
  • 227
Mam koleżankę Julkę z kolorowymi włosami, która jest LGBT i pracuje w CD projekcie. Ma dobre wieści, więcej info po 17

#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 19.05.2026, 10:12:35 via Wykop
  • 1
@levzor: i dziurę na potwora
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 11.05.2026, 06:58:39
  • 0
#gielda Raz mi daje raz odbiera, bo kasyno sie otwiera( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabia_ponimirski
hrabia_ponimirski
17.04.2026, 14:43:20
  • 28
Jak usunąć stare posty z wykop.pl. Szukaj

#gielda
hrabia_ponimirski - Jak usunąć stare posty z wykop.pl. Szukaj

#gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-17 o 16.42.41

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 17.04.2026, 14:45:52 via Wykop
  • 0
@hrabia_ponimirski: spokojnie, my Cie na tagu i tak za pajaca mamy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
17.04.2026, 07:11:45
  • 13
#gielda #syn2bio
Kupione wczoraj za 32,20.
Sprzedane dzisiaj za 39.
Zawsze kończę za szybko. Zupełnie jak mój stary.
6400 >> 7800
https://wykop.pl/wpis/85776307/gielda-syn2bio-zlecilem-zlecenie-na-20032-5-nie-mo
@dariusz44 +3
#gielda #syn2bio
Zleciłem zlecenie na 200@32,5
Nie mogę sobie odmówić tej przejażdżki;)
więcej
dariusz44 - #gielda #syn2bio
Kupione wczoraj za 32,20.
Sprzedane dzisiaj za 39.
Zawsz...

źródło: IMG_8562

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 17.04.2026, 07:28:22 via Wykop
  • 0
@dariusz44: no i jestes frajer bo to bedzie dzisiaj za 100.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
16.04.2026, 11:26:17
  • 0
#gielda

Co robicie z syn2bio?

  • sprzedajecie 23.6% (25)
  • kupujecie 14.2% (15)
  • nic nie robię 62.3% (66)

Oddanych głosów: 106

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 16.04.2026, 11:31:21 via Wykop
  • 1
@RunningMan: dali wlasciwie za darmo, od odciecia jest juz wyzszy kurs, kto tutaj siedzi na tagu i tak mial synka akcje. Jesli bedzie tak prowadzony syn2 jak synektik to wróże swietlaną przyszłość.
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 16.04.2026, 11:20:32
  • 2
#gielda #xtb porada inwestycyjna. XTB spada do 100 tam jest wsparcie. Boczniak do wtorku, trump gada o kosmitach i wracamy tak do 105, potem sie zobaczy. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafimazi
rafimazi
16.04.2026, 10:55:20
  • 3
#gielda #xtb

XTB w tym roku chyba wczesniej zacznie spadek, widzimy się za rok na ATH 130 zł i dywidendą 7 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 16.04.2026, 10:56:23 via Wykop
  • 26
@rafimazi: proponuje pozew zbiorowy za ten dzisiejszy krach na xtb.
  • Odpowiedz
szpecek
szpecek
16.04.2026, 09:15:47
  • 0
#gielda #xtb pojawiła mi się jedna akcja Syn2bio w portfelu IKE na XTB, co to jest i czemu ja to mam jak ja tego nie kupowałem XDDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 16.04.2026, 09:17:18 via Wykop
  • 12
@szpecek: jakis wirus. porponuje to oddac komus na jego apke xtb. Na wykopie na pewno ktos sie znajdzie i poswieci.
  • Odpowiedz
Qersoui
Qersoui
16.04.2026, 09:14:34
  • 0
Mordeczki, co zrobic Waszym zdaniem z Syn2bio? Trzymac?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 16.04.2026, 09:16:13 via Wykop
  • 5
@Qersoui: albo to spadnie 100 procent na rok i boczniak, albo to pojdzie jutro do gory o 100 procent. Juz wiesz co masz robić. pozdrawiam
  • Odpowiedz
Hidexxx
Hidexxx
13.04.2026, 16:25:14
  • 20
#gielda Pamiętajcie, jutro trzeba wyprzedawać na potęgę, 20mln to jest kupa forsy !!!
#xtb
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 13.04.2026, 16:26:58 via Wykop
  • 4
@Hidexxx: ja bym sprzedal to wszystko w pieruny ok. godziny 9. Potem najwyzej kupię jak wzrosnie do 107 znowu. TO JEST PORADA INWESTYCYJNA!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 13.04.2026, 15:02:56
  • 2
#gielda Teraz tak, ogolnie mam rozkminę na temat Murapol. akcje te daja w roku 5 zl dywidendy. Teraz sa warte ok 39 zł. Roczna dywidenda 5 zl za 39 zl to bardzo dobra okazja. Wychodzi jak lokata ponad 12 procent w skali roku. Czego ja tutaj nei rozumiem i dlaczego nikt tutaj o tym nie pisze i nie rozchwytuje tych akcji?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan
Autor
13.04.2026, 15:13:51 via Wykop
  • 0
@pepedros: i urosnie za 3 miechy znowu przed next dywidendą. ta społka wyplaca 2 razy w roku
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan
Autor
13.04.2026, 15:18:47 via Wykop
  • 0
@pepedros: jesli tak to analizowac, to nie warto kupic zadnej spolki z dywidendą, albo jest za duze ryzyko.
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
10.03.2026, 02:21:20
  • 100
#gielda

@NiezlyJestes

Możemy prosić o aktualizację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
perfumowyswir - #gielda 

@NiezlyJestes

Możemy prosić o aktualizację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_8854

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 10.03.2026, 03:11:58 via Wykop
  • 56
@perfumowyswir: rece urwane przy dupie...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking