Wpis z mikrobloga

Podobno kiedyś na tym tagu #antynatalizm człowiek mógł merytorycznie podyskutować z innymi, ale teraz widzę, że ten tag jest po to by osoby, które mają #dzieci oblewać pomyjami i pisać "jak możecie??!!!111 Życie to cierjenieeee. Wy troglodyty i bydło rozpłodoooweee". Wiem czemu to robicie, bo tak można pożreć się z jakimiś randomami z neta i odczuć satysfakcję, że jestem "lepszy" bo nie mam bachorów, a jeśli wrzucilibyście jakiś artykuł, ciekawy cytat, książkę o tematyce antynatalizmu to nie mielibyście takiego fun'u.
  • 71
@Neko-chan51 to co teraz starasz się zrobić to tam rozwodnienie problemu

Dziecku jest źle i płacze. A ty zamiast przyznać że biale jest biale to:

To trzeba usiąść poczytać napewno nie jest tak jak to wygląda, psychologia bla bla bla bla bla bla
@galek: I to ta merytoryka. Zamiast się dokształcić to "Ja wiem lepiej!! Pozjadałem wszystkie umysły i uczeni nic nie wiedzo, bo ja widzę, że płacze dziecko to cierpi w uj, co ty tam możesz wiedzieć. Ja wiem najlepiej!!".
@Neko-chan51: Kiedyś ludziom bez dzieci zależało żeby ci z dziećmi ich nie krytykowali.
Tak się stało. Bycie bez dzieci jest ok.
Ale #!$%@? dlaczego trzeba to w drugą stronę ciągnąć i ludzie bez dzieci teraz cisną tym co mają dzieci? Ktoś nie ma -ok - ktoś ma też ok. O ile je wychowuje w przyzwoitym standardzie oczywiście. Czepianie się za #!$%@? wychowanie albo słabe warunki dla dziecka to też ok.
@galek: Jeśli, nie rozumiesz podstaw, to nie rozumiesz moich komentarzy.
@masz_fajne_donice Tak jak napisała pierwsza osoba w tym poście - Żyj i daj żyć innym. Nie wiem czy widziałeś wcześniejsze posty na tagu antynatalizm, ale według mnie są ad personam i wytykanie, że ktoś ma dzieci i zrobi tym samym zbrodnie.
Nie wiem czy widziałeś wcześniejsze posty na tagu antynatalizm, ale według mnie są ad personam i wytykanie, że ktoś ma dzieci i zrobi tym samym zbrodnie.


@Neko-chan51: dokładnie. Racjonalizują sobie brak dzieci ale widać tak ich boli że inni mają że aż ich dupska zaczęły piec.
@galek: Sam się zakręciłeś w fikołkach i nie znasz podstaw.

@masz_fajne_donice Sądzę, że możesz mieć dużo racji i pewnie z większością ludzi tutaj na tagu tak jest lub są jeszcze bardzo młodzi, ale pamiętam, że jest tu jeden antynatalista, który faktycznie pisał z sensem i nikogo nie wyzywał, tylko nicku nie pamiętam. Jako ciekawostkę napiszę, że kiedyś byłam antynatalistką albo wydawało mi się, że nią jestem. Teraz jestem już starsza, nikogo
@Neko-chan51 o jakich ty podstawach bredzisz ????

Jak widzę kogoś kto płacze to chyba nie czuje się dobrze. Nie rób k^×*@*@y z logiki

Zapetlilas się na jakiś podstawach i 100 postów zrobisz że nie nam podstaw xD nie definiujac czym te podstawy są:)