Wpis z mikrobloga

Nie mogę spać. Dowiedziałem się, że moja różowa ma chorobę genetyczna, która powoduje, że prędzej czy później zachoruje na złośliwy nowotwór. Mój synek może mieć to samo. Nie mogę zamknąć oczu żeby o tym nie myśleć i nie wpadać w panikę. A nic z tym nie da się zrobić.

Chciałbym najlepiej przestać myśleć.

#zalesie #rakcontent
  • 122
  • Odpowiedz
  • 5
@Zbyszek_Kudriawcew Nie mam i muszę teraz żyć z myślą, że w każdej chwili może się okazać, że ma raka trzustki, który jest wyrokiem. I to nie jest tak, że każdy może zachorowac, tylko ona najpewniej zachoruje. Pytanie czy za rok, czy za 10 lat.
  • Odpowiedz
  • 41
@cutecatboy Przypadkiem przy innym badaniu się dowiedziała, że ma podwyższony wapień, potem, że ma gruczolaki przytarczyc i lekarz który jej to wykrył zlecił badania genetyczne, bo gruczolaki przytarczyc są rzadkie u młodych osób i mogą być objawem tej mutacji genetycznej. I tak właśnie się okazało, że to to.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi genetyka to jest przesrana sprawa, jakiś aminokwas postanowił się pozamieniać miejscami z innym na mikroskopijnym czitosie i losy człowieka mogą się tak odmienić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz