Wpis z mikrobloga

@dran2: patrząc na komentarze na oficjalnym profilu Warszawy na FB, można to samo powiedzieć o wsiokach co przyjechały do Warszawy i najbardziej "szczekają" za tym SCT ;)
  • Odpowiedz
o wsiokach co przyjechały do Warszawy

@Piospi: skoro tu mieszkają to mają prawo. a przeciwnicy SCT to często takie durnie jak Warzecha - mieszka gdzieś w Piasecznie i chce nam centrum miasta ustawiać
  • Odpowiedz
  • 1
@dran2: @advert ja akurat mam benzynę z euro 5 więc za bardzo mnie to nie ruszy.
Gdzieś widziałem info, że mieszkańców Warszawy ma ona wcale nie dotyczyć

Natomiast rozmiar strefy w mieście bez obwodnicy jest dziwne zaplanowany.

W Berlinie wystarczy mieć euro 1 żeby wiecha do strefy.
Berlin też się z tego pomysłu wycofuje
  • Odpowiedz
@Piospi: dobrze że miałeś minimum przyzwoitości żeby skasować posta z tymi kłamstwami zanim wrzuciłem screena który je obnaża xd

Natomiast rozmiar strefy w mieście bez obwodnicy jest dziwne zaplanowany.

@modzelem obszar SCT nie obejmuje przecież żadnych dróg tranzytowych
  • Odpowiedz
oho, zaczyna się odbieranie "warszawskości" tym, którzy nie są przeciwko SCT. pisowskie standardy w memiarstwie nadal silne.


@advert: No ale to dlatego nie chcieli przeprowadzić referendum że na 99% cyferki by się nie zgadzały z głosem "miejskich aktywistów". To są ruskie standardy, nie pisowskie.
  • Odpowiedz
@modzelem: jeśli ktoś Wisłostrady używa do tranzytu to z całym szacunkiem niech #!$%@?, bo od tego jest POW i S8, żeby się przedostać przez Warszawę, a nie Wisłostrada.

Most Grota nie jest objęty SCT
  • Odpowiedz
S8


@advert: to może wybudujcie wschodnią obwodnicę wreszcie? Jasne, każdy będzie tracił czas i bardzo "ekologicznie" nadkładał kilkadziesiąt kilometrów, żeby objeżdżać całą Warszafkę, bo Jaśnie Panu tranzyt Wisłostradą się nie podoba.
  • Odpowiedz
Jasne, każdy będzie tracił czas i bardzo "ekologicznie" nadkładał kilkadziesiąt kilometrów, żeby objeżdżać całą Warszafkę, bo Jaśnie Panu tranzyt Wisłostradą się nie podoba.

@kompek: nom, wiele wskazuje, że tak właśnie będzie xD zresztą to naprawdę trzeba być debilem żeby woleć jechać Wisłostradą ze światłami niż ominąć miasto szeroką, bezkolizyjną trasą z prędkością przelotową ~120kmph. nie podniesiesz się finansowo po tym jak spalisz ten dwa litry paliwa więcej, czy o co
  • Odpowiedz
ominąć miasto szeroką, bezkolizyjną trasą z prędkością przelotową ~120kmph


@advert: te 120 km/h to chyba o 2 w nocy, i to jeszcze jak nie wydarzy się jakiś wypadek xD Przecież tam co chwila masz korki, więc jaki to zysk czasu?

nie podniesiesz się finansowo po tym jak spalisz ten dwa litry paliwa więcej, czy o co
  • Odpowiedz
te 120 km/h to chyba o 2 w nocy, i to jeszcze jak nie wydarzy się jakiś wypadek xD

@kompek: dosłownie cała północna część Wwy jeździ S8 i S2 rano do Mordoru i okolic - szkoda że wykop tak mało użytkowników ma, to by przeczytali że bez sensu robią i lepiej pchać się przez Wisłostradę i centrum

po pierwsze - swój czas cenię wyżej niż paliwo, a skoro przejazd Wisłostradą zajmuje tyle samo, co objeżdżanie Warszafki, to po #!$%@? mam nadrabiać kilometrów i marnować paliwo?

dla mnie stanie w korkach jest frustrujące, więc jeśli ma mi to tyle samo czasu zająć to jednak wolę jechać niż stać. poza tym słyszałeś kiedyś o tym, że w korkach zużycie paliwa wzrasta? więc finalnie ani oszczędności czasu nie masz, ani paliwa, za to możesz sobie w smrodzie spalin postać - gratulacje, personifikacja powiedzenia "na złość mamie odmrożę sobie
  • Odpowiedz
jeździ S8 i S2 rano do Mordoru i okolic


@advert: co tydzień przez kilka miesięcy jeździłem POW w poniedziałki rano i w piątki po południu, widziałem jakie są korki - podziękuję.

dla mnie stanie w korkach jest frustrujące, więc jeśli ma mi to tyle samo czasu zająć to jednak wolę jechać niż
  • Odpowiedz