Wpis z mikrobloga

Zacznę od tego, że jeśli Wasz Mikołaj mówi, żebyście ogarnęli transport do odbioru z paczkomatu, to raczej nie żartuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od wczoraj nie mogę dojść do siebie po otwarciu paczuchy. Nie dość, że sam Mikołaj jest prześwietną osobą i przez cały trwania zabawy miałem z nim niesamowity kontakt, to dodatkowo wszystko było pięknie spakowane i absolutnie każdy prezent dotyczy przynajmniej jednego z moich zainteresowań. No i warto wspomnieć, że otrzymałem również ręcznie napisany list, dzięki któremu miałem okazję poznać mojego Mikołaja jeszcze trochę bliżej ()

Nie będę się mocno rozpisywał co dokładnie było w paczce (aczkolwiek jeśli macie konkretne pytania to chętnie odpowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a za wszystko zdążyłem już podziękować w osobnej wiadomości. Wspomnę tylko, że układanie klocków oraz puzzli zajmie mi w najbliższej przyszłości minimum kilkadziesiąt godzin. A że w przyszłości mam zamiar wydać książkę, to jest to mocno tematyczny prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mikołaj przesłał mi również zestaw na moje zimowe wyprawy, czyli kompas, ciepłe skarpetki oraz ogrzewacze do rąk i nóg () Jako fan #juventus otrzymałem również kilka podarków ze stolicy Piemontu. A do tego mnóstwo dodatków do kuchni włoskiej, którą uwielbiam - oliwa, makaron, trufle i inne specyfiki, które możecie zobaczyć na zdjęciu. Pozostając w temacie kuchni, to w paczce znalazłem również regionalne nalewki (w wolnym czasie sam tworzę też takie specyfiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)) oraz włoskie (i nie tylko) słodycze i beef jerky! Do tego był też zestaw do produkcji własnych smakołyków w postaci pierników oraz kremówek. A nad całą paczką czuwał nie kto inny jak Pan Jaweł II, który sprawił, że dotarła ona do mnie w całości!

Mimo, że mojemu Mikołajowi dziękowałem już kilka razy, to robię to w tym miejscu jeszcze raz, a także wielkie wyrazy uznania dla całej ekipy Wykopaki, która jak co roku perfekcyjnie ogarnęła temat i robi to w swoim wolnym czasie, żeby Mireczki miały jeszcze więcej radości na Święta () No i pamiętajcie jak coś, że można im też postawić kawkę o tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wesołych Świąt ()

#wykopaka #pokapake
adamdd - Zacznę od tego, że jeśli Wasz Mikołaj mówi, żebyście ogarnęli transport do o...

źródło: Paczucha

Pobierz
  • 20
@v-tec: swoją drogą nie cierpię tej firmy przez ich agresywne reklamy wszędzie, no i ceny totalnie z tyłka, zdecydowanie nie warte danych pieniędzy. jakieś +100% w porównaniu do każdej innej firmy za tak samo jakościowy produkt.
Olej warty 150zł sprzedają za 300zł, olej warty 200zł sprzedają za 500zł itp.
Nie wiem kto to kupuje.. może dlatego tak pchają się z reklamami, ale chyba słabo zbadali nasz rynek.