Wpis z mikrobloga

@berix1: ten biedny pies wyglada jakby chory byl i nieszczesliwy :( Nie wiem co z jego sierscia jest nie tak, ze taka ciemna momentami i przerzedzona, moze mu witamin brakuje albo choruje.. nie zdziwiloby mnie gdyby sie okazalo, ze hodowla nie jest rzeczywiscie legalna i pies nie ma rodowodu
  • Odpowiedz
@Kontest3: nie chodzi o mimike, prawie zawsze ze spuszczonym ogonem lazi, do tego po oczach i pysku widac, ze jest jakis nieszczesliwy. Tak zadowolony, zdrowy pies nie wyglada.
  • Odpowiedz
@Kontest3: po pierwsze oczywiście ze widać po oczach zwierząt czy chorują. Mój kot, który mieszkał z rodzicami miał bardzo smutne oczka przez pare miesięcy. Nagle w ciągu tygodnia schudł w cholerę, sierść zaczęła wypadać, stracił energię, wyglądał tragicznie w tydzień. Okazało się, że ma zaawansowane zapalenie nerek i jest nie do uratowania, dwa tygodnie kroplówek i odszedł. Jedyna oznaka, że coś zaczęło się dziać niedobrego to smutne oczka, bo czuł ból.
  • Odpowiedz
@Kontest3: a ten pies tutaj to wyglada niemalże jak mój kot u schyłku życia. Oczy pełne cierpienia, z permanentnym zapaleniem albo infekcją, nie leczoną. Sierść wypadająca, niezadbana. Snuje się bez energii i radości. Wyglada tragicznie, jakby miał zaraz paść. Jestem w szoku, że brak tu jakiegokolwiek zainteresowania i zadbania, nie jest w ogóle pielęgnowany. Najwyraźniej człowiek z patusiarstwa wyjdzie, ale patusiarstwo z człowieka nigdy, nieważne ile się ma na koncie.
  • Odpowiedz
@yeyayeju: dokladnie.. pies nie powie ze go boli, nie pisnie jak to nie jest nagly ostry bol. Bedzie chodzil taki smutny, bez energii, checi do zabaw bo nie bedzie mial sily i ochoty- dokladnie jal ta chmurka. Mu cos dolega ale moze lekarze nie sa w stanie zidentyfikowac co.. taki zalosny poziom weterynarii w tych szkolach. A hodowla do zamkniecia.
  • Odpowiedz