Wpis z mikrobloga

Za prawdę powiadam wam!
Jeśli wykopki Ci mówią żebyś coś robił to masz robić dokładnie na odwrót!

Wykopki mówią, że AI zastąpi programistów i zaraz koniec El Dorado - zostałem programistą i godnie zarabiam.
Wykopki mówią że kobiety to ku%wy - ożeniłem się.
Wykopki mówią żeby nie kupować mieszkań bo zaraz pęknie bańka - kupiłem z żoną mieszkanie.
Wykopki mówią żeby kupować $ po 5zł - trzymałem PLNy i $ jest po 3.95zł.
Wykopki mówią żeby nie mieć dzieci bo gówniaki to tylko problemy - planujemy z żoną dziecko.

Jeśli chcesz być nieszczęśliwy i radzić sobie #!$%@? w życiu, nie ma lepszych doradców od wykopków.
Takiej bandy dyletantów ze świecą szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #nieruchomosci #ekonomia #programowanie
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki mówią że kobiety to ku%wy - ożeniłem się.


@mrcino: jedno nie wyklucza drugiego

>Wykopki mówią żeby nie kupować mieszkań bo zaraz pęknie bańka - kupiłem z żoną mieszkanie.


A co ma twoje kupno do tego czy banka pęknie czy nie. To samo z dziećmi z tym że nawet tego jeszcze nie masz.
  • Odpowiedz
No tak, w takiej Polsce jest wskaźnik 35% rozwodów, a już w takiej Hiszpanii 70%, ale wiadomo, ślub jest zajebisty mordo, wszystko będzie dobrze.


@Abaddon_Profanator: a dlaczego ma nie być dobrze? Przecież każdy sobie indywidualnie partnera dobiera.

Znam pary, które są od 20 lat jak nie więcej razem nie mając wcześniej innych związków i żyją szczęśliwie w małżeństwie.
  • Odpowiedz
Wykopki mówią że kobiety to ku%wy - ożeniłem się.


@mrcino: to się nie wyklucza, że w przeszłości mogła być #!$%@?ą/latawicą i się tego nigdy nie dowiesz xD
A widać tez, że nie masz doświadczenia, to pewnie ci zamruga oczkami, zrobi smutną minkę i łykniesz wszystko xD

Rozwala mnie to jak ludzie chwalą się, że się OŻENILI, #!$%@? jakby mi na tym zależało, to bym przez ostatnie lata miał z kilka
  • Odpowiedz
@mrcino: w punkt. wykopki to w glownej mierze ściek naszego społeczeństwa, znajdujący tu sobie podobnych i gorszych od siebie, dlatego trzymają się razem, bo sie lepiej w swoim sosie czują. idealna pożywka dla bolszewizmu :)
  • Odpowiedz
Wykopki mówią żeby nie mieć dzieci bo gówniaki to tylko problemy - planujemy z żoną dziecko.


@mrcino: No to im udowodniłeś!!!!

Wykopki mówią, że AI zastąpi programistów i zaraz koniec El Dorado - zostałem programistą i godnie zarabiam.


@mrcino: Nikt nie mówił że się to stanie w przeciągu 2 lat ale w przyszłości na pewno.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer tak, jasne jeśli taka jest decyzja obojga. Bardziej nawiązywałam ogólnie do chęci założenia rodziny i posiadania dzieci. Czy para chce mieć ślub, brak ślubu czy wymyślny plemienny rytuał to już ich prywatna decyzja.
  • Odpowiedz
@mrcino: o zastąpieniu programistów przez AI to tutaj pisze codziennie jeden kolo, który nie ma pojęcia nie tylko o AI ale w ogóle sam jest crudziarzem (sam o sobie tak pisał). A tak się składa że dzięki AI mam na roadmapie taski zaklepane na conajmniej rok, bo rozwój AI spowodował wzrost zapotrzebowania na rozwiązania informatyczne wykorzystujące AI. Jak wcześniej to była zabawa dla doktorantów tak teraz co drugie korpo wdraża
  • Odpowiedz
@MorningStarR: No to ja jestem jak najbardziej za wchodzeniem w długoterminowe monogamiczne związki, posiadaniem dzieci, zakładaniem rodziny i całą otoczką związaną z tym co tradycyjnie wynikało ze ślubu. Ale w dzisiejszym systemie prawnym nie ma szans, żebym podpisał na siebie wyrok ślubu cywilnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykopki mówią żeby kupować $ po 5zł - trzymałem PLNy i $ jest po 3.95zł.


@mrcino: Żeby nie to, że jutro kupujemy 4 pokoje kupiłbym teraz za połowę kapitału dolce. Ale trafiła się okazja w fajnym miejscu więc... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz