Wpis z mikrobloga

Za prawdę powiadam wam!
Jeśli wykopki Ci mówią żebyś coś robił to masz robić dokładnie na odwrót!

Wykopki mówią, że AI zastąpi programistów i zaraz koniec El Dorado - zostałem programistą i godnie zarabiam.
Wykopki mówią że kobiety to ku%wy - ożeniłem się.
Wykopki mówią żeby nie kupować mieszkań bo zaraz pęknie bańka - kupiłem z żoną mieszkanie.
Wykopki mówią żeby kupować $ po 5zł - trzymałem PLNy i $ jest po 3.95zł.
Wykopki mówią żeby nie mieć dzieci bo gówniaki to tylko problemy - planujemy z żoną dziecko.

Jeśli chcesz być nieszczęśliwy i radzić sobie #!$%@? w życiu, nie ma lepszych doradców od wykopków.
Takiej bandy dyletantów ze świecą szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #nieruchomosci #ekonomia #programowanie
  • 84
@mrcino: ale to się nie tyczy "wykopków" tylko generalnie ludzi, żeby ich zbytnio nie słuchać - z Twojej wypowiedzi wynika, że generalnie robisz to co robi większość społeczeństwa i jesteś z tym happy ¯\(ツ)/¯
Wykopki mówią żeby nie mieć dzieci bo gówniaki to tylko problemy - planujemy z żoną dziecko.


@mrcino: No i tu akurat nie wiesz czy mieli rację.
Dzieci to na pewno liczne problemy - 'tylko problemy' dla kogoś kto nie chce mieć dzieci i ma przypadkiem.
Przy trójce dzieci twoja płaca programisty to jak średnia krajowa bez dzieci - mówię to z punktu widzenia dobrze opłacanego programisty z dziećmi. Wyjazd na narty
spoko, pewnie za te 30 lat bedzie pic nalewke z synowa i bawic sie z wnukami a najwiekszym zmartwieniem bedzie gdzie kupic dobrego karpia na świeta a nie gnicie w domu starców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MorningStarR: Ale wiesz, że można mieć dzieci bez ślubu? Bo zakładanie rodziny i synowa+karp jest jak najbardziej możliwe bez ślubu cywilnego. Co więcej synowa również nie musi być żoną twojego syna
@mrcino: Głosy co do AI na większą skalę pojawiają się od jakiego czasu, półtora roku?
Poza tym zawsze trzeba patrzeć na co mirkom jako zbiorowości zależy bo będą sobie potem w tym kierunku kreować rzeczywistość- jak kupili bitcoina to jego wartość będzie rosnąć tu de mun a oni będą nową szlachtą, stoi przed nimi perspektywa kupna mieszkania- jest bańka w nieruchomościach i muszą potanieć, żadna modelka nie chce się w nich
@mrcino: Wykop to generalnie najlepsze miejsce do tego żeby się nauczyć życia. Wystarczy robić wszystko na odwrót, niż jak mówią wykopki i od razu jesteś szczęśliwszy.