Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Djuk94 ciężko mi powiedzieć bo nie mam dobrej wagi, opieram się tylko na tym co widzę w lustrze, a to jest złudne jak widzisz się codziennie. coś tam chudnę ale już jest zdecydowanie ciężej niż na początku ale to raczej normalne.
Celu też nie mam konkretnego, chce dociąć się do momentu aż każdy mięsień będzie wyraźnie widoczny, czyli w zasadzie ile dam radę. Jestem na takim etapie, foto sprzed tygodnia
krucjan - @Djuk94 ciężko mi powiedzieć bo nie mam dobrej wagi, opieram się tylko na t...

źródło: temp_file375608285935959085

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BayzedMan no co ty xd 8% to by pojedyncze włókna mięśni było widać i kable na wierzchu, a ja jeszcze mam fałdę tłuszczu na dole brzucha i na udach i ledwo co na pompie zarys żyły odpromieniowej widać pod dobrym światłem i kątem xD
Bardziej coś koło 12-14%
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BayzedMan a no to źle zrozumiałem, ale 8 i tak przesada, bardziej w 5 bym strzelał, na tym drugim zdjęciu też trochę inaczej ustawiony jestem, brzuch i klatka mniej napięta, trochę inne oświetlenie.
Ale startowałem z jakiś 30-35% 9 miesięcy temu więc całościowo to trochę tego tłuszczu poszło.
  • Odpowiedz