Wpis z mikrobloga

@Myslovitz: Jest różnica między świadomym i kulturalnym pracownikiem fizycznym który to wybrał z powodów finansowych, a takim patusem któremu poziom inteligencji nie pozwala zdobyć innej pracy niż fizyczna. Ci pierwsi zazwyczaj szybko kupują swoje mieszkanie i nie wynajmują, a ci drudzy są lokatorami do 40. roku życia i wyglądają tak jak wkleiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PfefferWerfer Przez 8 lat pracy za biurkiem to jedyne czego się dorobiłem to bólów kręgosłupa. Mój sąsiad skończył fizykę i pedagogikę, miał być nauczycielem, już nawet praktyki tam miał pokończone i miał umowę podpisywać. W ostatniej chwili stwierdził, że #!$%@? i poszedł na budowy tynki maszynowe robić i zasadniczo robi do dziś
@Myslovitz znając życie to takie rzeczy wynikają z doświadczeń z sebixami, także rozumiem. Poza tym to czyjeś mieszkanie więc może napisać nawet, że wymajmnie tylko papieżowi jesli tak chcą
@Myslovitz: No i spoko, ja jestem inżynierem mechanikiem z wykształcenia, płynny angielski C1 i praca w szklanej wieży w Warszawie też była grana przez kilka lat, a teraz jestem fizolem i sobie jeżdżę ciężarówką organizując telewizyjnego sylwestra - wiem że życie bywa różne, ale no jednak widząc kolegów w pracy fizycznej to nie można się nie zgodzić z tym memem xD
@Myslovitz: przecież to wynajem pokoju i chodzi zapewne by nie mieszać PRacowników manualnych z ludźmi pracującymi umysłowo co by nie rodziło to konfliktów i lokatorzy mogli się dogadać.