Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg żeby jakkolwiek porównywać to, że Braun wczoraj, bez zagrożenia pożarowego, w budynku Sejmu, spryskał gaśnica proszkową świeczki i ludzi, do tego że Lewica postulowała aby zdjąć krzyż i zarzucać jej hipokryzję z tego powodu. To tak jakby podpalić komuś auto, a potem zarzucać hipokryzję oburzonym zwolennikom Strefy Czystego Transportu, bo przecież chcemy likwidować auta z miast.

#przemyslenia #sejm #braun #bekazkonfederacji #polityka
  • 25
@Szab: Mi się jednak wydaje że to przy okazji tego odpalu brauna wyszła hipokryzja lewicy, według której chcą zdejmować krzyże a jednocześnie palą żydowskie świece, o których to świecach przed odpalem brauna większość nie wiedziala. Nikt normalny aktu wandalizmu nie popiera.
@yahoomlody: No właśnie z tym sekciarstwem to w ogóle nie trafiłeś.
Lewicy przeszkadza krzyż jako symbol religijny ale nie przeszkadza jej bronić świec chanukowych, gdzie te również są symbolem religijnym.
Nie wiem czego tu nie rozumieć.
Trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg żeby jakkolwiek porównywać to, że Braun wczoraj, bez zagrożenia pożarowego, w budynku Sejmu, spryskał gaśnica proszkową świeczki i ludzi, do tego że Lewica postulowała aby zdjąć krzyż i zarzucać jej hipokryzję z tego powodu.


@Szab: Chyba praktycznie nikt tego nie porównuje. Wymyśliłeś chochoła. Zarzucana jest natomiast lewicy hipokryzja, której fakt istnienia nie ma związku z tym co zrobił Braun i nawet gdyby wysadził te świeczki
Chyba praktycznie nikt tego nie porównuje. Wymyśliłeś chochoła.


@BlueTony: Przecież nawet teraz w gorących wisi wpis, gdzie ktoś pisze że Lewica to hipokryci bo chce rozdziału kościoła od państwa, a ma ból dupy tylko dlatego, bo Braun zgasił menorę. Zero wspominania o tym, że Braun dopuścił się haniebnego aktu wandalizmu, atakując przy tym postronne osoby - on tylko zgasił świeczkę. Ale se chochoła wymyśliłem, no no.
Przecież nawet teraz w gorących wisi wpis, gdzie ktoś pisze że Lewica to hipokryci bo chce rozdziału kościoła od państwa, a ma ból dupy tylko dlatego, bo Braun zgasił menorę. Zero wspominania o tym, że Braun dopuścił się haniebnego aktu wandalizmu, atakując przy tym postronne osoby - on tylko zgasił świeczkę. Ale se chochoła wymyśliłem, no no.


@Szab: bo to są dwie zupełnie różne kwestie, czego nadal nie rozumiesz.
Jedna kwestia