Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg żeby jakkolwiek porównywać to, że Braun wczoraj, bez zagrożenia pożarowego, w budynku Sejmu, spryskał gaśnica proszkową świeczki i ludzi, do tego że Lewica postulowała aby zdjąć krzyż i zarzucać jej hipokryzję z tego powodu. To tak jakby podpalić komuś auto, a potem zarzucać hipokryzję oburzonym zwolennikom Strefy Czystego Transportu, bo przecież chcemy likwidować auta z miast.

#przemyslenia #sejm #braun #bekazkonfederacji #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
@Szab: Mi się jednak wydaje że to przy okazji tego odpalu brauna wyszła hipokryzja lewicy, według której chcą zdejmować krzyże a jednocześnie palą żydowskie świece, o których to świecach przed odpalem brauna większość nie wiedziala. Nikt normalny aktu wandalizmu nie popiera.
  • Odpowiedz
Kto w ogóle kazał Braunowi to robić?
Lewica nie pierwszy raz się kompromituje, to i ta kompromitacja jej nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
Hipokryzją jest że jedne symbole mogą być, a drugie nie.
Tak samo hipokryzją Lewicy jest ich gadka o równości.
  • Odpowiedz
@Xing77: w sensie lewica chce likwidacji kaplicy sejmowej? czy chcą likwidacji krzyża z sali sejmowej i powieszenia tam gwiazdy dawida? a może chcieli choinki powyrzucać i zostawić świece na chanukę?

przestań się kompromitować sekciarzu
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
Hipokryzją jest że jedne symbole mogą być, a drugie nie.


@Xing77: Ale obecnie mogą być wszystkie symbole - na sali posiedzeń wisi krzyż, na korytarzach Żydzi palą chanukę, a katoliccy posłowie spotykają się na wspólne kolędowanie i łamanie opłatkiem.

nie to takie same sytuacje


@ROCKNROLLLA: Doskonale uargumentowane. Chyba zmieniłem zdanie co do całej sytuacji... :/
  • Odpowiedz
@yahoomlody: No właśnie z tym sekciarstwem to w ogóle nie trafiłeś.
Lewicy przeszkadza krzyż jako symbol religijny ale nie przeszkadza jej bronić świec chanukowych, gdzie te również są symbolem religijnym.
Nie wiem czego tu nie rozumieć.
  • Odpowiedz
@Xing77: Już ci inni wytłumaczyli różnicę w tym że wisi krzyż na sali, tym że jest kaplica sejmowa, a tym co zrobił braun i tym co lewica chce a czego nie chce.

Tylko dodam od siebie że ten krzyż który wisi na sali obrad jest tam nielegalnie, bez żadnych zasad i pochodzi z niewiadomego źródła. Polecam się wyedukować w tej kwestii.
  • Odpowiedz
Trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg żeby jakkolwiek porównywać to, że Braun wczoraj, bez zagrożenia pożarowego, w budynku Sejmu, spryskał gaśnica proszkową świeczki i ludzi, do tego że Lewica postulowała aby zdjąć krzyż i zarzucać jej hipokryzję z tego powodu.


@Szab: Chyba praktycznie nikt tego nie porównuje. Wymyśliłeś chochoła. Zarzucana jest natomiast lewicy hipokryzja, której fakt istnienia nie ma związku z tym co zrobił Braun i nawet gdyby wysadził te
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
Chyba praktycznie nikt tego nie porównuje. Wymyśliłeś chochoła.


@BlueTony: Przecież nawet teraz w gorących wisi wpis, gdzie ktoś pisze że Lewica to hipokryci bo chce rozdziału kościoła od państwa, a ma ból dupy tylko dlatego, bo Braun zgasił menorę. Zero wspominania o tym, że Braun dopuścił się haniebnego aktu wandalizmu, atakując przy tym postronne osoby - on tylko zgasił świeczkę. Ale se chochoła wymyśliłem, no no.
  • Odpowiedz
Przecież nawet teraz w gorących wisi wpis, gdzie ktoś pisze że Lewica to hipokryci bo chce rozdziału kościoła od państwa, a ma ból dupy tylko dlatego, bo Braun zgasił menorę. Zero wspominania o tym, że Braun dopuścił się haniebnego aktu wandalizmu, atakując przy tym postronne osoby - on tylko zgasił świeczkę. Ale se chochoła wymyśliłem, no no.


@Szab: bo to są dwie zupełnie różne kwestie, czego nadal nie rozumiesz.
Jedna kwestia jest to, że Lewica czepia się brauna o to, że zgasił świeczki, a drugą kwestią jest w jaki sposób to zrobił. Braun był atakowany i za to i za to.

gdzie jest ta hipokryzja? lewica domagała się usunięcia choinek z
  • Odpowiedz