Wpis z mikrobloga

jak czytam wpisy broniące brauna i jednocześnie atakujące babkę, to zawsze mnie zastanawia, jakie IQ mają ci ludzie. Konfa odcina się i potępia zachowanie brauna, ale internetowe kuce bronią XDDD

#sejm #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Atakujące babkę? Oni sobie jajcują z niej po prostu bo wyglądała jak jocker. Normalne internetowe heheszki.
Ktoś nawet może mieć w dupie politykę ale będzie wykorzystywał okazje do memienia.
  • Odpowiedz
  • 81
Atakujące babkę? Oni sobie jajcują z niej po prostu bo wyglądała jak jocker. Normalne internetowe heheszki.


@andbatros: tak, już widziałem wiele komentarzy, że po co się wpierniczała; że szarpała brauna; że to tylko trochę proszku i nic się jej nie stanie. Wpis nie odnosił się do memów.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: To jest takie śmieszne że ci ludzie którzy popierają ten rynsztok są za głupi na własną partię do której walili konia przez te ostatnie lata. Jeszcze ta zmiana narracji na "po co tam to stało, czemu wspieramy izreal" kiedy daun miał to w dupie i coś tam seplenił o satanistycznych obrządkach. Politycy konfy naprawdę mogą zrobić wszystko a ich wyznawcy dopiszą do tego swoją narrację która nie ma nic
  • Odpowiedz
jak czytam wpisy broniące brauna i jednocześnie atakujące babkę, to zawsze mnie zastanawia, jakie IQ mają ci ludzie. Konfa odcina się i potępia zachowanie brauna, ale internetowe kuce bronią XDDD


@SlepyBazant: tak samo było z jedzeniem psów :)
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: i jak tak przeglądam internet to tylko na mirko widzę jakąś krytykę. Instagram, Facebook, YouTube i Twitter to jest jakieś #!$%@? oblężenie tych twardogłowych. Ludzie pochwalają przemoc, chuligaństwo, chamstwo i butę, to się w pale nie mieści.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: No tak i takie komentarze są za każdym razem kiedy ktoś naraża swoje życie i zdrowie kiedy nie ma takiej potrzeby, mają rację i nie ważne czy to baba która broni świeczek przed gaśnicą twarzą czy babka nokautująca złodzieja z bronią bo 500zł z kasy ważniejsze niż życie i zdrowie.
  • Odpowiedz