Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Trafiłem na świetną dziewczynę i może wkońcu uda się wyjść z tego przegrywu i klubu 30+ samotnych prawiczków..

W myślach mam obawę o pytanie i co odpowiedzieć na pytania w stylu :
1. Kiedy ostatnio byłem w związku?
2. Ile było związków?
3. Ile miałem partnerek?

niestety na wszystkie pytania odpowiedź wynosi zero..

Przez problemy z poczuciem własnej wartości i brak wsparcia wiele lat zostało zmarnowanych.
Nie chcę okłamywać i jednocześnie powiedzieć prawdy ryzykując wystraszenie i koniec.

Jakiś pomysł jak wybrnąć z takich pytań kiedy się pojawią?

#prawiczek #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #rozowepaski #zycie #feels #blackpill #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #przemyslenia #zwiazki #relacje #nerwica #pytanie #psychologia #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie da się. Chyba że dobrze przyakrorzysz, ale w to wątpię po latach przegrywu. Mów po prostu tak jak było, jeżeli będzie mieć z tym problem i cię skreśli, to przynajmniej dowiesz się że nie jest ona warta zachodu. Lepiej wcześniej niż później. Jak będziesz gadał to wytłumacz od początku co i jak, bądź spokojny i opanowany, a nie wyrzucaj żale. Jeżeli sam nie uznasz pierwszy że to nic
  • Odpowiedz
niestety na wszystkie pytania odpowiedź wynosi zero..


@mirko_anonim: broń boże nie mów prawdy bo to dla różowych ogromna czerwona flaga. One przełkną trzycyfrowy licznik. trójkąty, gangbangi, odsiadkę w pierdlu ale prawictwa po 25 nie. Wymyśl sobie jakąś historyjkę, powtarzaj w myślach aż w nią sam uwierzysz. Np. w szkole chodziłem z taką jedną laską ale potem się rozpadło i długo nie mogłem nikogo znaleźć. Później miałem taką jedną ale też
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mówisz, że nie masz w zwyczaju rozmawiać o swoich byłych i tego samego oczekujesz od niej, tyle w temacie. Nie okłamujesz jej w ten sposób, a takie wyznanie szczególnie na samym początku budowania relacji, rzeczywiście może dać jej do myślenia. Pytanie brzmi, czy sam ze sobą masz przepracowany ten temat? Bo z tego co napisałeś obawiam się, że nie i to na dłuższą metę może być większy problem.
  • Odpowiedz
@bukszpryt: ale wiadomo że wystraszy, po co chcesz być tak ultra szczerym?

moim zdaniem to właśnie niedojrzałe i nieżyciowe są takie dywagacje i chęć 100% szczerości - myślisz, że serio laska 30 letnia by Ci wszystko powiedziała jak na spowiedzi co, gdzie i z kim robiła?

raczej średnio, jak OP powie że jest seryjnym monogamistom i raczej nie szedł w życiu na ilość tylko na jakość to spoko z tego
  • Odpowiedz
Jakiś pomysł jak wybrnąć z takich pytań kiedy się pojawią?


@mirko_anonim: Pytanie jaką masz strategię - jeśli długoterminową to powiedz prawdę ale wyjaśnij kontekst. Jeśli krótkoterminową to kłam.

Prawda i tak wyjdzie na jaw jak będzie dłużej z tobą chodzić. Czy się wystraszy? Może, może nie. Też ważna rzecz normiki wcale nie poruszają tego tematu jakoś super szybko więc po prostu sam tego nie poruszaj.
  • Odpowiedz
wal prosto z mostu. jak coś takiego ją wystraszy, to i wiele istotniejszych problemów później może ją przerosnąć


@bukszpryt: Co to za gówniana rada? Chlop bedzie sam nastepnego dnia po takich odpoweidziach.

Pod absolutnie zadnym pozorem nie mow ze miales zero zwiazkow i zero partnerek bo to będzie koniec waszego związku. Równie dobrze mozesz jej teraz wyslac smsa ze to nie to - mniejszy wstyd dal Ciebie, bo twoja odpowiedz "zero" zostanie obgadana z wiekszoscia jej kolezanek i powtarzana jako angdotka przez nastepne
  • Odpowiedz
@TieTie: od kiedy prostytutka wchodzi w związki ze swoimi klientami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie, laska i tak nie opowie o swojej bujej przeszłości seksualnej jeśli taką miała, więc i tak szkoda pytać ;)
  • Odpowiedz
laska i tak nie opowie o swojej bujej przeszłości seksualnej jeśli taką miała, więc i tak szkoda pytać ;)


@taxi_driver92: Co racja, to racja.

Mam tylko nadzieję, że OP nie powie, ze mial zero partnerek, bo dalej bedzie mial zero
  • Odpowiedz
i co odpowiedzieć na pytania w stylu :

1. Kiedy ostatnio byłem w związku?

2. Ile było związków?

3. Ile miałem partnerek?


@
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Byłem w takiej samej sytuacji i powiedziałem twardo, że 0. Myślała, że to żart, niedowierzanie, potem dopytywała jeszcze x100 razy czy na pewno nie żartuję, w końcu przyjęła do wiadomości.
Miałem wtedy 20 lvl i to było na krótko przed erą tinderów.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz