Wpis z mikrobloga

Co się stało z wykopem że obecnie jest to jeden wielki lewacki ściek? Pamiętam lata 2013-2015: szkalowanie lgbt, platformy obywatelskiej, nienawiść do TVN i gazety wyborczej, mnóstwo znalezisk z konserwatywną publicystyką typu cejrowski/ziemkiewicz. Relacje z marszu niepodległości. a teraz? patrzę i nie mogę uwierzyć. Tusk i kotłownia to nagle nowe bożyszcza wykopków. Grzegorz Braun który doskonale ich punktuje jest wyśmiewany. No ale cóż, za 2 lata znowu będzie płacz, jesteście młodzi to nie pamiętacie czym siękończą rządy skrajnego lewactwa

#bekazlewactwa #sejm #konfederacja #wykop #polityka
  • 25
@Viado: Ludzie dorośli po prostu. W 2013 sam byłem na Marszu Niepodległości i popierałem Korwina a teraz się tego wstydzę.

I gdzie masz te rządy skrajnego lewactwa? Bo w Polsce będzie rządzić koaliacja która w większości Europy byłaby uznawana za centroprawicową (bo Lewica i tak swoich postulatów pewnie nie przepchnie)
@Viado: PIS obrzydził mi patriotyzm i symbole narodowe. PIS obrzydził mi tradycjonalizm i katolicyzm. PIS, konfa i ich wyborcy pokazali mi czym bym był gdybym podzielał ich poglądy. Po prostu dali mi perspektywę taką, że no nie ma innej opcji niż się odciąć od tego. Braun to absolutny debil i szur. Jego wypowiedź wczoraj była śmiechu warta. Przecież to brzmiało jakby wyszedł jakiś anonek z /pol/. A to dorosły dziad, niby
Ludzie dorośli po prostu. W 2013 sam byłem na Marszu Niepodległości i popierałem Korwina a teraz się tego wstydzę.


@czlapka:
O to, to. Dwadzieścia lat temu w liceum byłem zdania, że głodni mają zjeść biednych a każdy kto choć odrobinę się wyróżnia powinien iść siedzieć. Dzisiaj mam po prostu w dupie to jak kto chce żyć i rozumiem, że pewne wsparcie czy regulacje rynku są niezbędne do sprawnego funkcjonowania społeczeństwa czy
Co się stało z wykopem że obecnie jest to jeden wielki lewacki ściek?

szkalowanie lgbt, platformy obywatelskiej, nienawiść do TVN i gazety wyborczej,


@Viado: aha - szkalowanie, nienawiść i tak dalej. Czyli wcześniej to był (wedle użytych słów) "prawacki ściek", a tobie przeszkadza jedynie to, że teraz jest "lewacki", a nie że to ściek w ogóle?

Jak to ludzie sami sobie potrafia laurkę wystawić xD
@Viado: Okazało się, że pisiory to nacjosocjaluchy i fanatycy religijni + ogólny kryminał i podejście do praworządności rodem z Białorusi.
Okazało się, że k0nfa to totalny katotaliban i kacapska agentura, promująca nienawiść do narodu, który toczy nierówną walkę o przetrwanie z totalitarnym, neonazistowskim, zezwierzęconym państwem m0skiewskim.

Na tym tle Tusk wypada pozytywnie.
Grzegorz Braun który doskonale ich punktuje jest wyśmiewany.


@Viado: xDDDDDD Zapewniam cię, z grzegorza brauna śmieją się już wszyscy, starczy zdjąć kucowskie klapy na oczy.

No ale cóż, za 2 lata znowu będzie płacz, jesteście młodzi to nie pamiętacie czym siękończą rządy skrajnego lewactwa

I teraz nie wiem, czy rozmawiam z nastoletnim dzbanem, który jarał się korwinem w podstawówce i czeka na pierwsze prawa wyborcze powielajac niczym orwellowski baran papkę propagandowa
@Viado: ludzie dojrzali, przemyśleli swoje postawy i poglądy. “Prawica” się skompromitowała, nie ma poważnej partii z tej strony (konfa xddddd) więc takie masz wrażenie źe wszyscy są na lewo choć w istocie to bardziej centrum. W istocie Polacy są bardzo centrowi, na konfe głosuje plankton 7% i tak zostanie. Skrajna lewica to razemki na których głosuje jeszcze mniej. Nie bój się nikt ci nic nie zrobi :)
@Viado: Przecież dalej się tu nabijamy z LGBT i odklejeń jak trzeba. Natomiast nikt nie będzie mówił, że w tym kraju nie trzeba w końcu wprowadzić związków partnerskich.

Pamiętam lata 2013-2015: szkalowanie lgbt, platformy obywatelskiej, nienawiść do TVN i gazety wyborczej, mnóstwo znalezisk z konserwatywną publicystyką typu cejrowski/ziemkiewicz. Relacje z marszu niepodległości. a teraz? patrzę i nie mogę uwierzyć. Tusk i kotłownia to nagle nowe bożyszcza wykopków. Grzegorz Braun który doskonale