Wpis z mikrobloga

Co się stało z wykopem że obecnie jest to jeden wielki lewacki ściek? Pamiętam lata 2013-2015: szkalowanie lgbt, platformy obywatelskiej, nienawiść do TVN i gazety wyborczej, mnóstwo znalezisk z konserwatywną publicystyką typu cejrowski/ziemkiewicz. Relacje z marszu niepodległości. a teraz? patrzę i nie mogę uwierzyć. Tusk i kotłownia to nagle nowe bożyszcza wykopków. Grzegorz Braun który doskonale ich punktuje jest wyśmiewany. No ale cóż, za 2 lata znowu będzie płacz, jesteście młodzi to nie pamiętacie czym siękończą rządy skrajnego lewactwa

#bekazlewactwa #sejm #konfederacja #wykop #polityka
  • 25
@kuna999

Bo w Polsce będzie rządzić koaliacja która w większości Europy byłaby uznawana za centroprawicową

@czlapka: To tylko źle świadczy o Europie


W Izraelu zaś konfederacja byłaby nazwana lewakami.
@Viado Braun to akurat turbo kretyn (choć włada piękną polszczyzną), jeśli ktoś go na serio popiera to współczuje. Najwieksza beka ze tu na wykopie są osoby które jarają sie jego ostatnim wystąpieniem lol
Pamiętam lata 2013-2015: szkalowanie lgbt,


@Viado: ja już wtedy miałem taki zonk - pytałem się wtedy gdzie ten liberalizm w tej 'konserwatywno-liberalnej' partii?
Nie wiem czy to przez swoją wrodzoną wrażliwość, czy wewnętrzne dociekanie - mogłem posłuchać postulatów drugiej strony, odwiedziłem też uk i sporo czytałem na temat osób lgbt- mogłem na własne oczy zobaczyć, że można żyć inaczej i dalej być szczęśliwym. Zawsze byłem za indywidualnością i jej ochroną -