Wpis z mikrobloga

@youngP: szkoda, że na tych wywiadówkach tak mało jest ojców. Jak już są, to siedzą cicho jak myszy słuchając co mówią baby. Niech zgadnę: potem robią im sprawozdanie co było omawiane?
tak było w latach 90, teraz Librus i #!$%@? na gowniaka rozkłada się równomiernie


@danielemilka: gówno prawda, miałem Librusa w techbazie 15 lat temu i nikt z rodziców prawie do tego nie zaglądał, bo wtedy internet każdy w większości miał tylko na swoim kompie stacjonarnym. Dopiero chwilę później weszły smartfony, wifi i tani internet mobilny.
A teraz z pozycji ojca muszę powiedzieć, że jest to mega wygodne


@Fenix255: dokładnie, przynajmniej od razu wiadomo jak coś młody przeskrobał albo zaliczył pałę, można od razu napisać do nauczyciela żeby podał co było nie tak, douczyć się i dzień-dwa później dziecko pisze spokojnie poprawkę
@mika077: amatorzy. W czasach gdy mało kto miał smartfona- Librus postawiony na localhoście, strony przez zapisz jako, wszystko dociągnięte co się dało. To mame wyczaiła smsinfo. To ja ogarnąłem że jak się zmieni w ustawieniach na godzinę wcześniej, to nie wysyła xD
I tak się żyło ze schowanymi ocenami.
@danielemilka: librus minautentycznie popsul dziecinstwo, siotra zasami zdarzyla poprawic jakies potkniecia do wywiadowki, ja nasluchalam sie zrzedzenia czasami jeszcze zanim wrocilam do domu i tracilam totalnie motywacje do czgokolwiek.

Nie wspominajac o kuriozalnych sytuacjach gdzie siedzac na chemii pani wpisywala mi spoznienie bo pomylila linijki, ja juz dostawalam od matki sms czemu jestem spozniona, a pani moze i mi to anulowala ale zabrala telefon bo zauwazyla ze cos sprawdzam na telefonie
@youngP, pamiętam, jak w gimnazjum zablokowałem numer od:
- wychowawczyni,
- pedagoga,
- dyrektora,
- sekretariatu.

Do rodziców za nic nie mogli się dodzwonić, a jak chcieli z mojego telefonu zadzwonić, to mówiłem, że nie mam nic na koncie. mama ma taki numer, nie wiem czemu Pani nie może się dodzwonić mama próbowała też nie może etc xD

Oczywiście, mamie mówiłem, że zebrań nie ma, bo wszystko jest ok i przekazują