Wpis z mikrobloga

Często czytam na tagu ,że da się przywyknąć do samotności potrzeba tylko czasu
U mnie wygląda to tak ,że zaczynam przywykać do myśli o końcu...
Dla mnie największym koszmarem byłaby wegetacja przez kolejne kilkadziesiąt lat
Będę desperacko walczył, próbował, modlił się o cud ale czy to coś da ? Nie wiem, wiem jedno samotności nigdy nie zaakceptuje
#tinder #przegryw #samotnosc #przegrywpo30tce #depresja #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill
  • 21
@Maxior99: żyjesz w idealizowanej wizji posiadania rodziny, powiedzmy, że twoje marzenie się spełnia:
że jakaś cwana kobieta ciebie "wybierze" weźmiesz z nią ślub, a potem dowiesz się że ona robiła ci rogi, dziecko nie jest twoje, a potem sądowo tracisz wszystko i jeszcze masz płacić alimenty - czy taki scenariusz jest wg. lepszym wyborem niż samotność? XD I co wtedy w takiej sytuacji zrobisz?

Bo sorry, ale będąc przegrywem, nie posiadając
@Zly_CzlowiekXD: to tak jakby zakładać ze wsiądę do auta to będę miał wypadek i do końca życia będę jeździł na wózku
Mam w dupie takie scenariusze
Nie akceptuje samotności albo kogoś znajdę albo moje życie nie ma sensu
@Maxior99:

to tak jakby zakładać ze wsiądę do auta to będę miał wypadek i do końca życia będę jeździł na wózku


Różnica jest taka drogi kolego, że w twojej sytuacji (zresztą jak każdego samotnego przeciętnego faceta i poniżej) prawodopodobieńśtwo trafienia na taką podłą kobietę, jest wielkokrotnie większa, niż skończenie na wózku po wypadku samochodowym. Smutna statystyka i demografia naszego kraju + kombo niekorzystnych zjawisk dla mężczyzn naraz powoduje że chcąc nie
@Maxior99: no to cóż, w takim razie nie masz absolutnie innego wyboru niż zbieranie mocnej fortuny, inwestycja w operacje plastyczne, nauka języków i w końcu stała emigracja do krajów wschodnich.

Nie licz na cud w Polsce.
Jestem w podobnej sytuacji co ty, i wybrałem godne życie w samotności bez żebrania o uwagę kobiet.
Powodzenia!