Wpis z mikrobloga

@Berkel_88 oczywiście, dlatego gdybym np dostał dofinansowanie to chętnie bym rozwijał projekt przerabiania silników na wodór a że lubię stare samochody bo nie wyglądają jak plastikowe smoczki dla dzieci to chętnie nawet bym poldka przerobił ( ͡º ͜ʖ͡º)
@red7000: czemu wrzucasz zdjęcia z przed 4 lat? xDD. Przecież połowy tych aut już nie ma
Zamiast dieslem z euro 5 będę ci wjeżdzać amerykanskim v6 z 2015+ i tyle sie zmieni
czemu wrzucasz zdjęcia z przed 4 lat


@Alfiarz: Zadzwoń do Google (wydział Spraw Streetviewowych) i poproś o aktualizację. I przeproś nauczycielkę od języka polskiego, że nie uważałeś na lekcjach.

Ograniczenie ilości aut już będzie ogromnym plusem, biorąc pod uwagę średni wiek auta w Polsce (13-14 lat), sporo się odetnie od najpopularniejszych ulic, np. Św. Antoniego, okolice Kuźniczej - te ulice są wypchane restauracjami, ogródkami i turystami, a cierpią przez obecność aut,
Kurde, dziwne, odstawiłem wypok, skończyłem wcale nie łatwe techniczne studia, jestem magistrem inżynierem, pracuję w zawodzie i stać mnie co najwyżej na dwudziestoletniego diesla, hmm. Przecież wg wyk0pków powinienem zarabiać 30k, nie 3k...


@ZlodziejBilonownic: to stary samochód jest jednym z mniejszych twoich problemów, skoro zarabiasz jak kasjerka w Lidlu.
@Smonk_Da_Wead: ja popieram, nie mam samochodu, bo szkoda na to hajsu i jakoś daję radę dojeżdżać zbiorkomem. Więc skoro ja mogę to inni też. No sorry, albo cię stać na względnie nowy samochód zachowujący jakieś standardy, albo kup kartę miejską za 100 zł miesięcznie i przestań płakać :) nie każdy chce, żeby całe miasto było zasrane gratami, bo ktoś koniecznie musi zawieźć dupę do samego centrum z podwarszawskiej wsi swoim 30-letnim