Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: skoro nie chcą żeby ludzie jeździli starymi samochodami to niech nie dają na nie przeglądów. W innym przypadku to jest totalny debilizm, legalnie zarejestrowane auto nie może jeździć po publicznych drogach.
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666 Kurde, dziwne, odstawiłem wypok, skończyłem wcale nie łatwe techniczne studia, jestem magistrem inżynierem, pracuję w zawodzie i stać mnie co najwyżej na dwudziestoletniego diesla, hmm. Przecież wg wyk0pków powinienem zarabiać 30k, nie 3k... XDD
  • Odpowiedz
  • 2
@pozdroxxx666 Więcej zapxxrdalaj hop ! Hop! Hop! Czemu nie zapixxxdalasz? Szybciej, szybciej i tak w kółko? Warszawiacy zapłacą za SCT w cenach towarów i usług. Inflacja #!$%@?, a rafalala wsiadając do samolotu w Arabii Saudyjskiej mówi ci, że się spalimy i masz zaciskać pasa, a ty mu przyklaskujesz. Po cholerę w ogóle ten hipokryta tam leciał na koszt podatnika?
  • Odpowiedz
Do wszystkich którzy płaczą z tym sct. Wyłączcie wykop i zacznijcie zarabiać pieniądze zamiast płakać że wasze 30 letnie trupy nie wjadą do centrum miasta.


@pozdroxxx666: Przecież to idzie w kierunku zakazu wjazdu pojazdów spalinowych.
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic: ty ziomek, ale czyja to wina? Świata, czy twoja, że zrobiłeś #!$%@? reasearch przed wybraniem zawodu? Domagasz się wyższej pensji od świata tylko dlatego, że zrobiłeś mgr inż? Widocznie podobnych do Ciebie jest dużo lub są lepsi, że tylko tyle zarabiasz. Tu nie ma co płakać tylko spojrzeć na własne decyzje.
  • Odpowiedz
@typ53B ale ty dajesz sobą manipulować. To lobby te normy euro wymusiło. I potem tacy jak ty mają pożywkę xd Uposledzenie umysłowe....
  • Odpowiedz
  • 1
@SzubiDubiDu: wiesz czym się różnimy? ty wstawiasz obrazek ironicznie, a ja faktycznie cisnę SUVem i ciesze sie z wywalenia gruzów, powiem wiecej chetnie zaplace podatek dodatkowy za wjazd do centrum

elo
  • Odpowiedz
  • 0
@Tasde: no właśnie, a wystarczy się przejść i zobaczyć jak to faktycznie obrzydza centrum miasta; wykopki uważają że to klasizm, ale przecież na koncu tego jest opodatkowanie wjazdu i tyle, zwyczajnie porządkowanie
  • Odpowiedz