Wpis z mikrobloga

@Smonk_Da_Wead: samochód to jest przywilej, a nie rzecz nieodzowna do życia, zwłaszcza w mieście z rozwiniętym transportem publicznym, po którym powoli nie da się poruszać przez nadmiar aut. No ale odpowiadając na twój jakże rzeczowy argument - ferrari bierz śmiało skoro cię stać, chyba póki co do strefy wjedziesz :)
@M0nty tylko że 100 lat temu były prawdziwe innowacje a nie lobbying/korupcja pod przykrywką ekologii. Jak już napisałem dla mnie to i polonez może być na wodór bo śmialiśmy się z Korei Północnej że tam w stolicy tylko kilka aut lizidupów władzy a teraz to już raczej nie mamy powodów do śmiechu. To nie jest postęp technologiczny co nam proponują lecz uwstecznienie. Kto myśli logicznie i racjonalnie ten to zrozumie.
@Smonk_Da_Wead: Brzmisz jak ktoś z trudem skończył gimnazjum. Oczywacie jest tylko lobbing ekologów, lobbing firm paliwowych nie istnieje, bo tak powiedział seba.
TERAZ TO NIE MA INOWACJI NIE TO CO KIEDYŚ.
@M0nty a gdzie napisałem,że nie ma lobbingu firm paliwowych? Jakiś czas temu ktoś chciał zrobić auto na wodór i wiemy jak to się skończyło. Twoje zakłamane założenia są wyssane z dupy no ale jak nie masz argumentów to musisz sobie zrobić strawmana żeby myśleć, że wygrywasz xD
@Smonk_Da_Wead: Czy ktoś #!$%@? komuś broni robić samochód na wodór? Toyota inwestowała w #!$%@? i nagle przestalam sie tym chwalić, może dlatego ze to technologia bez przyszłości?