Wpis z mikrobloga

Wykopki niestety nie rozumieją, że hajs to nie wszystko a praca w IT nie zawsze jest taka łatwa jak się każdemu wydaje :)


@tehi: to domena tych co nie mają hajsu
@otto13:

współczuję, decyzji i kondycji psychicznej. Decyzji, bo nierozważna, i stanu psychiki, bo takich decyzji nie podejmuje się w dobrym zdrowiu. Obyś wyszedł z tego, Miras.


Czemu? Przeciez to normalne ze ludzie sie zwalniaja z pracy. A ja jestem sam wiec mam male wydatki i nie mam zadnych zobowiazan poza wynajmem za mieszkanie
@Mackwi: normalne, że się zwalniają z pracy, a nienormalne kiedy robią to z wypalenia. Nie, wypalenie nie jest normalne, jak już się zwalniasz dopiero w takim stanie, to znaczy, że należało zrobić to (albo poczynić jakieś inne zmiany) o wiele, wiele wcześniej. Albo inaczej, pomimo, że skala jest taka, że to się robi nową normą, to to co normalne nie jest zawsze tożsamym z tym co dobre, słuszne lub właściwe. W
@glos_zenady: Ja się nie rozwijałem od ok. 1.5 roku, na poważnie juz rozwazalem żeby złożyc wypo z 6 miechów i w koncu stwierdzilem ze ma opcji zebym robil do konca zycia to co tam robilem wiec uznalem, ze nie ma sensu dluzej czekac. Robote zawsze mozna inna znalezc