Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie, że kobieta pisze na grupie, że mąż: nie pracuje, pije, nic nie robi w domu, nie zajmuje się dziećmi, mówi im, że zmarnowali mu życie i dostaje komentarze, że jego alkoholizm to jej wina i powinna zadbać o ich relacje zamiast pozbywać się chłopa?

#pieklomezczyzn #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz WielkiNos - Wyobrażacie sobie, że kobieta pisze na grupie, że mąż: nie pracuje, pije,...
źródło: temp_file166936391099941652
  • 55
@WielkiNos: Alkoholizm to choroba. Jeśli przez alkoholizm partner nie jest agresywny, nie robi nam krzywdy to też uważam, że pierwszym krokiem powinna być próba pomocy. Dopiero jak pomoc nic nie daje to wtedy rozważałabym rozstanie.

Jak partner choruje, ale nie jest agresywny to oczywiste, że mu się pomaga. Co innego kiedy zaczyna nas krzywdzić...
@WielkiNos: p0lki same siebie orają bo to tylko dowodzi ze w polsce kobiety maja nadal status niedojrzalych uposledzonych istot pokroju dziecka ktorym wiecej sie nalezy i ktorymi sie trzeba opiekowac jak nie przez małżonka to przez panstwo. brakuje tylko zeby za przejscie rozowej na czerwonym, przychodzil mandat na męża, tak jak rodzic odpowiada za to co robi jego dziecko i tak jak w krajach trzeciego swiata mąż odpowiada za to co
To świadczy tylko i wyłącznie o tym, że ten facet nie jest facetem, a tylko wylacznie pipą bez własnego zdania - ja bym z takim nie mogła, dla mnie facet musi mieć choć troche charakteru i umieć postawić na swoim ;))


@Mamaboss: dokładnie, dlatego nie powinien pytać ludzi o opinię tylko powinien wziąć cię za chabety i #!$%@?ć przez okno bez słowa. Jak jesteś inteligentna to sama się domyślisz dlaczego xDDD
@WielkiNos: może to brutalnie zabrzmi, ale czesto obserwuję że jak kobieta ma zbyt dobrze to dostaje totalnego #!$%@?. Z moją było całkiem podobnie. Jak była sama, to A to pracę ogarnęła, a to szukała lepszej, a to później prawko zrobiła, myślała o powrocie na studiach. A jak ze mną to facet chatę ogarnie, posprząta, zakupy zrobi rachunki opłaci dupe zawiezie. Absolutnie zero motywacji żeby cokolwiek robić i tylko wyrzuty, że za
@WielkiNos: ehhhh zawsze mnie to #!$%@?ło i na większości grupek zostałam zbanowana (m.in. na DWW), bo wchodziłam w dyskusję przy takich tematach.

Paris to patus, bez względu na płeć
ehhhh zawsze mnie to wku&wiało i na większości grupek zostałam zbanowana (m.in. na DWW), bo wchodziłam w dyskusję przy takich tematach.


@Nuiean ja wchodzę i piszę. Ale powiem ci, że zauważyłam, że powoli się to zaczyna zmieniać. Kobiety zaczynają dostrzegać te podwójne standardy i coraz więcej się temu sprzeciwiają.
@WielkiNos: najwięcej tego widzę na grupkach hydepark. To faktycznie, dziewuszki trochę bardziej zorientowane i ogarnięte. Ale na innych, powiedziałabym mniej prywatnych, zamkniętych, to jest masakra :(
I ja się nie dziwię, ze faceci się boją wchodzić w relacje, zakładać rodzinę, bo i ja widzę jak siadają mi na łeb odwrotne posty, skierowane do kobiet.
No i super, ale nie zapominaj że w podobnej sytuacji żona mężowi nie pomoże, a jeszcze go wyrzuci bez żadnych skrupułów. A przecież pomagać sobie powinny obie strony i nie można tu faworyzować żadnej ze stron.


@Xing77: akurat to nie prawda. większość kobiet pozostaje w związku z alkoholikami, w drugą stronę jest odwrotnie większość mężczyzn odchodzi od alkoholiczek.
@WielkiNos: jako kobieta napiszę: te komentarze, to wyższy poziom patologii. A później się dziwić, że dochodzi do takich sytuacji jak ze skatowanym Kamilkiem, gdzie ojciec miał utrudnione kontakty z dzieckiem, ale już matka mogła sobie sprowadzać do domu kogo chciała i nikogo nie interesowało, że nowy fagas znęca się nad dzieciakiem. ¯\(ツ)/¯