Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie, że kobieta pisze na grupie, że mąż: nie pracuje, pije, nic nie robi w domu, nie zajmuje się dziećmi, mówi im, że zmarnowali mu życie i dostaje komentarze, że jego alkoholizm to jej wina i powinna zadbać o ich relacje zamiast pozbywać się chłopa?

#pieklomezczyzn #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz WielkiNos - Wyobrażacie sobie, że kobieta pisze na grupie, że mąż: nie pracuje, pije,...
źródło: temp_file166936391099941652
  • 55
@WielkiNos: bo w konserwatywnym świecie mężczyzna jest tym silniejszym i zaradnym. Kobiecie można wybaczyć, że nie jest zbytnio zaradna a mężczyźnie nie. Agresja męża wobec kobiety też jest bardziej poważnie traktowana bo on jest dominującym samcem z siłą fizyczną a ona biedną kobietką. To działa w moedlu konserwatywnym. W nowoczesnym świecie mężczyźni są zniewieściali a kobiety męskie. Kobiety są tymi agresywnymi i często zaradnymi. Świat się zmienił ale myślenie pozostało konserwatywne.
@WielkiNos: jak typiara może obwiniać dzieci za to, że zniszczyły jej figurę i przez nich ma brzuch. Była w ciąży ostatnio 14lat temu. Nie dba o to co do ryja wpycha i pewnie się nie rusza z kanapy, a nie wina ciąży sprzed dekady. Ja po 2 miesiącach po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą. Ale mi ciśnienie podniosło głupie cipsko
@WielkiNos ta kobieta jest zwyczajnym alkoholikiem. Widać to po cytatach jakie kierowała do męża i dzieci.
Obwinianie każdego, ukojenie emocji alkoholem i tłumaczenia się/kłamanie.