Wpis z mikrobloga

Heja
Szukamy z różową możliwości przeprowadzki do Wawy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdzie się najładniej mieszka?

#warszawa #pytanie #nieruchomosci #mieszkanie

Jak wyżej

  • W Wilanovie 16.3% (40)
  • W Bemovie 5.7% (14)
  • W Mototovie 15.4% (38)
  • W Żoliborzoo 15.4% (38)
  • W Voli 4.9% (12)
  • W Śroodmieściu 11.4% (28)
  • W O'chocie 7.7% (19)
  • Białołęca 10.2% (25)
  • Vaver 13.0% (32)

Oddanych głosów: 246

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie ja nie wiem kto poleca Wilanów. Przereklamowany spęd nowobogackich wieśniaków i celebrytow. Nie polecam. Jak najedziesz chociaż na linie centymetr przy parkowaniu to bądź pewien, że ktoś wezwie Straż miejską.
Tak zgniłej mentalności ludzkiej jak na Wilanowie próżno szukać gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin nikt nie chce mieszkać w Śródmieściu jest głośne, brudne i pełne meneli. Reszta mieszkańców to emeryci bądź wynajem. Jeszcze Muranów ujdzie ale tam są inne problemy.
Wszyscy chcą mieszkać na Żoliborzu, Mokotowie albo Ursynowie przy metrze
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin:

Śródmieście miażdży wszystko, ale też kosztuje abstrakcyjne kwoty.

Stać mnie na śródmieście ale w życiu nie chciałbym tam mieszkać - wszechobecny syf, smród i hałas. Przylegające dzielnice są dużo lepsze do życia, a do centrum można dojechać w 10 minut.
  • Odpowiedz
@chinski_pierozek: jak Cię stać na Śródmieście to chyba tym bardziej stać Cię na dobre szklenie, klimę i wentylację mechaniczną w mieszkaniu. Hałas to wynik tego kto mieszka za ścianą a nie tego co jest za oknem.

Nie wiem, o co chodzi z tym smrodem, jakieś przykłady?
  • Odpowiedz
@chinski_pierozek: Otoczenie w śródmieściu jest spoko przecież. Są miejsca lepsze i gorsze, ale jednak w wielu miejscach jest cicho i tak wygodnie, że można praktycznie bez biletu ZTM nawet żyć, o samchodzie nie wspominając.
  • Odpowiedz