Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/70545919/f1-dobra-obejrzelismy-juz-mistrzostwa-testow-przed

Po testach bawiliśmy się w typowanie. Zapraszam,by sprawdzić jak Wam poszło.

u mnie? -
Oprócz McLarena moje przewidywania były jako tako trafne. Red Bull jest poza zasięgiem. Aston Martin na początku sezonu był szybszy, ale później spadł i w tempie za merca i w klasyfikacji z powodu braku silnika i doświadczenia w rozwoju auta do walki na czele stawki. Mercedes stopniowo odchodzi od złego projektu i zaczyna doganiać czołówkę. Ferrari widać, że poprawiło organizację i to widać po nowym szefie, chociaż Leclerc nie polubił nowego auta. Haas i Alfa Romeo miały być silne, tak jak silne było Ferrari, ale kiedy Ferrari miało problemy z oponami i prezentowało słabszą formę, one również pokazywały słabe wyniki. Wiliams był szybszy niż AT. Totalnie nie trafiłem Mclarena. Ale na swoje usprawidelwienie na testach nie widać było jak mocno wystrzelą w trakcie sezonu, bo i skąd? :)

A wy jak tam? #f1 Wołam plusujących zgodnie z obietnicą.

@siguardo @tumialemdaclogin @chudy_pioter @dolan03 @MaiM @Leotard00 @JuzefCynamon @Najtwardszy_Tifoso @DrBarrel @Ruski_Haker @CharlsLeclerc @Kaciaan @DegustatorGameOver @Faraday00 @JestemStudentemPrawa @Malala7 @wykopowicz71 @Xardax @GoddamnElectric @Miop @darkhorse @STASZEK_WIERTARA @WcaleNieZajetyLogin @grumm @KontoBoJotpegi @Aequo @Djodak @platigi @ohnkashtan @MK3336 @SpinOff @Aseru @Dywanix @Czesuafff96 @genvi @tusiabombusia @snkdctr @Zeugma @paqo @Arablabla @dobromir-kowal @tabaluga88 @Amaru @ksioming @RapRose @Freqszi @Dzikus_Z_Detroit @Ekwilibrystyczny_Mirabel @Daniel_Avocado @Nawb-123 @Jaszczomb_7 @SurfingTheVoid @Gryzuu @kozikowa2 @SamiS @Aplasidon @dnkej @notdot @Kroomka @wietnamiec @zwaldemar @Kovu @kreanz @WieszakKrzak @unoduo @wachlarz149 @Janusz_Rekina @Rihs @k3_k5 @luuki322 @V10__ @zubrbialy @Angmac @MotoKomando @drivt91 @Brant @pierregasly @Zydbozy @respy @wypopeq2599 @Llobet @Dawidu23 @PanTrytytka @SzczurRysiek @bilen @szen2 @Bastianek7 @abyssos666 @ciorakthegreat
  • 11