Wpis z mikrobloga

ehhh nudzi mnie gęsin chyba się wypaliłam albo mam kryzys tak ciężko się robi wszystko w sumie ile można dzień w dzień robić to samo i nie zwarjować współczuje jutuberom chociaż oni na tym zarabiają a ja nie :< #genshinimpact
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naksu a jutuberzy codziennie robia to samo? wlasnie maja ciekawsze zycie bo moga nawet na leb z trampoliny skakac i zarobia hajs za to, wydac na wakacje i robic z tego kontent u zgarniac hajs
  • Odpowiedz
@naksu: Prawda jest taka, że to jest gra na okres wrzesień-listopad raz do roku, reszta to jeden wielki filler, w dodatku nudny jak flaki z olejem, zaserwowali kolejny beznadziejny AQ i miałkie postacie. Daily jest żeby uzależnić, ale nagroda jest strasznie kiepska, więc najbardziej rozsądne jest granie w patchach X.0-X.2, a potem przerwa na rok. Wszyscy moi znajomi się wypalili jeszcze przed inazumą, także jeśli też się tak czujesz, to
  • Odpowiedz
  • 0
@DuzyPies123: najbardziej wkurza to, że inwestujesz mnóstwo czasu, z którego masz same ochłapy po prostu to frustrujące i człowiekowi się odechciewa
  • Odpowiedz
@naksu: Szkoda, że coop jest tak ograniczony. Mi zaraz minie 12 miesięcy gry ale dawkuję sobie questy, zostało mi całe fontaine i ta część pustyni z sorushem i póki co nie czuję, że nie ma co robić. Jestem ciekaw jak to będzie kiedy dojdę do tej ściany, że jedynie questy eventowe zostaną.

Zostań strimerką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@naksu: Jeżeli GI to jedyna gra w którą grasz, to faktycznie lipa. Jak męczy się grę w której nie ma już co robić, to bardzo łatwo się wypalić. Ja osobiście gram w GI codziennie. Jak nie ma eventów/nowych questów to wychodzi z około 15-30min grania w ciągu całego dnia.
  • Odpowiedz
@naksu: Dlatego właśnie się gra tylko jak jest nowy region. Przyznam, że jest mnóstwo contentu jak na "F2P" grę, ale wciąż za mało, żeby grać codziennie. Spartaczyli end game, a raczej jego brak, a same resiny to 5-10 min grania, w dodatku okropnie nudnego i powtarzalnego. Nawet ja powoli odchodzę od regularnego grania, chociaż nie pominąłem żadnego dnia od 2 lat :P
  • Odpowiedz
@naksu: genszin to koniec końców gacha, a w nich chodzi głównie o to żeby farmić żeby móc lepiej farmić. Ja też sobie ostatnio fontaine dawkuje zamiast biegać jak zły dopóki nie skończę wszystkiego ale czasem tylko wchodzę obcykać daily i wychodzę. Może po 1115 aktywnych dniach wpisanych w hoyolabie już nie czuję aż takiego przyciągania jak na samym początku ale jednak przeważnie znajdę codziennie te 10-20 minut a w weekend
internet_user7 - @naksu: genszin to koniec końców gacha, a w nich chodzi głównie o to...

źródło: 0b6vianjgv011

Pobierz
  • Odpowiedz